Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek egy hazudozós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy hazudozós férfival?

Figyelt kérdés
Randizok egy pasival egy ideje de rá kellett hogy jöjjek, hogy folyamatosan füllent. Sokszor napokra eltűnik vagy ha megbeszélünk valamit akkor 1 óra múlva kihúzza magát a dolog alól, nem válaszol mert "elaludt" stb. Kezdem úgy érezni csak szórakozik velem. Volt randi amit lemondott, vagy ami szerdán még jó ötletnek tűnt és alig várta arról péntekre teljesen elfeledkezik, mintha meg se beszéltük volna, így elmarad. Ha megemlítem, hogy hová tűnt, miért nem válaszol, miért ráz le stb akkor persze terel, teszi a szépet. A randikon is folyamatosan nyomkodja a telefonját, rendszeresen észreveszem, hogy nem is figyel rám. Akkor minek akar találkozni? Úgy érzem ennek 0 értelme van.

2018. jún. 15. 11:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Törlés, tiltás. Biztos nem hagynám, hogy szórakozzon velem.
2018. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, ennek 0 értelme van.
2018. jún. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szóval már egy ideje rájöttél, hogy hazudozik és leszar téged, ennek ellenére még mindig szóba állsz vele.. Csak gratulálni tudok.
2018. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Igényes és lelkileg egészséges embert egyszer ugyan átverhetik, másodszor nem ad rá esélyt a másik embernek.


Te mióta engeded meg, hogy így bánjon veled és miért?

2018. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az exemmel randizol :-d
2018. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Valószínűleg az alacsony önbecsülésen miatt nem szakítottam meg vele a kapcsolatot. Félek, hogy még ilyet sem találnék és tudom, hogy engem sokkal jobban megviselne ez a dolog mint őt. Ő csak élvezné tovább az életet én meg maradnék tök egyedül... 😔
2018. jún. 15. 11:52
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Most is egyedül vagy.


(Még akkor sincs igazán veled, amikor fizikailag egy légtérben vagytok, te magad írtad).

2018. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért az elég nyilvánvaló, hogy van valakije
2018. jún. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Megvannak a prioritasai!

Elsö a feleseg, aztan az elsö szamu szeretö, aztan a masodik,... szerinted, hol allsz a rangsorban?

2018. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennel egyedul is jobb. Tobbet fogsz mellette szenvedni, mint egyedul.
2018. jún. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!