Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi nem keres egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem keres egy nőt napokig, az azt jelenti hogy a férfit nem érdekli a nőt vagy csak elfoglalt?

Figyelt kérdés

Aki nem ér rá vagy nincs kedve, ne olvassa végig mert hosszú lesz.


Én eddig így tudtam, mások és az én tapasztalataim alapján, ha egy pasi nem keres egy nőt napokig, az azt jelenti hogy a pasit a nő nem érdekli, és a nőnek jobb a pasit elfelejteni.

Sajna nekem is voltak ezirányú kellemetlen élményeim. Régebben valami pasassal telószámot is cseréltünk, neten is egy ideig tartottuk kapcsolatot, úgy volt majd találkozunk és keresni fog. Napokig semmi hír, én pedig csak semlegesen annyit írtam, mizujs, hogy vagy? Észrevettem később hogy látta írtam, válasz semmi. Én nem írtam többet, kitöröltem mindenhonnan, azóta sincs hír róla. (Gondolom sokaknak lehetett ehhez hasonló). Talán talált valaki mást, de legalább jelezte volna mégse találkozzunk vagy valami.


Emiatt a dolog miatt is úgy gondoltam, hogy én többet nem fogok irkálni senkinek, ha az nem jelentkezik. Én nem fogok futni egy férfi után sem, nem fogok megalázkodni és még én keresni. Én ebből kifolyólag úgy gondoltam, akit érdeklek, az keres, aki kíváncsi rám, ír. Aki nem ír azzal nem foglalkozom, úgy teszek mintha nem létezne. És nem beképzeltségből, vagy sértettségből, vagy mert nagyra tartanám magam. (Mielőtt bárki így értelmezné)


Nem olyan régen történt velem, hogy egy sráccal úgy volt, hogy találkozunk. Előtte is egy ideje leveleztünk (régebb óta ismerem csak másfele alakult az életünk, összekerültünk), egyik hétvégére terveztük hogy találkozunk. Szintén vártam keressen, írjon arról, mely nap, hánykor, hol találkozzunk. Eltelt a hétvége, elfoglaltam magam, mivel semmi életjel, úgy véltem nem érdekli az egész, felejtős kell legyen a részemről is.

Erre Hétfőn rám írt és kérdezte mi a helyzet? Válaszoltam, hogy úgy volt találkozunk de nem írt semmit. Erre ilyeneket írt nekem, hogy én nem írtam neki, azt várta én keressem, és írjam meg pontosan hogy legyen. Én írtam neki, hogy dehát a férfinak kell kezdeményeznie, randira hívnia a nőt, nem fordítva. Erre olyanokat írt, hogy ő írta előtte, hogy szeretne találkozni, miért nem én írtam (én adtam akkor tippet esetleg hol arra nem reagált semmit), hogy ő nem akart nyomulni, merthogy szerinte a túlzott nyomulás riasztja a nőket, meg különben is, nemrég kezdett új helyen és helyt kell állnia (ezt előtte egyáltalán nem említette).


Nem is tudom, hogy ezt a legutóbbit mire véljem, mert én azt is tapasztaltam, hogyha egy férfi igazán akar valamit egy nőtől, akkor tesz is érte. Egyik párkapcsolatomban, mielőtt az illetővel összejöttem volna, egy bulin ismertem meg (közös barátokon keresztül). Szám csere, egy ideig irkálás, még így is hogy szintén elfoglalt volt tudott rám időt szakítani, és voltak határozottan elképzelései arról, milyen helyre vigyen, melyik nap és mikor. Nem halogatta az időt, alig 1-2 nap után megkérdezte nem randiznék-e vele, igent mondtam, egyeztettünk mikor, és azon a hét hétvégéjén találkoztunk. :) Csodálatos este volt, életem egyik legjobb randija, nagyon szép helyre vitt el.


Amúgy van egy nőismerősöm, nekem még tavaly mesélte, hogy volt egy srác aki tetszett neki, szeretett volna vele randizni, egyértelműen jelezte és mondta is a srácnak, hogy neki tetszik, irogattak egymásnak napokig. Egyik héten hétvége fele a csaj írta neki, szeretné ha feljönne hozzá valamelyik nap hétvégén. Szintén eltelt egy hétvége, nem is írtak egymásnak, nem lett belőle semmi, kiderült azért, mert mindkettő a másikra várt, hogy írjon valamit arról, hogy legyen, mint legyen. Egy srác ismerősöm a sztorit meghallván úgy reagált, szerinte a férfinak kell kezdeményeznie, nem a nőnek, ne a férfi várjon arra, hogy egy nő keresse vagy eltervezze hogy legyenek a dolgok.



Nektem mi a véleményetek általában erről, vagy akár a történetek kapcsán? Tényleg a férfinak kellene kezdeményezőnek lenni, vagy ha a pasi nem jelentkezik, az azt jelenti, hogy nem érdekli a nő, vagy azt a nőnek kellene kezdeményeznie?


Előre is köszönöm a türelmet annak, aki (egyáltalán) elolvassa, és válaszol.


Én 25/l a srác 28/f



2018. jún. 19. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Igen, hosszú:) Csak a cím alapján, ha engem érdekel egy nő, napi szinten jelentkezek, ha valamiért ez nem megy, akkor az előre közlöm.
2018. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%

Eddigi tapasztalataim alapján: az a férfi, akit igazán érdekeltem az keresett, szánt rám időt, és kezdeményezett.

Akit meg annyira nem érdekeltem, az elvolt, vagy nem igazán keresett.

2018. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%

Mert szerinted ha egy nő nem keresi a férfit akkor a férfiban nem merül fel ugyan az a kétely, hogy a nő nem akar semmit? Az addig oké, hogy ha vissza se ír akkor persze nem érdeklem, de manapság a nők többsége fél kimondani, hogy NEM és csak azért is vissza ír, hogy ne "sértsen" meg. Szóval ez oda vissza működik, ha egy lány soha nem keres engem, hanem mindig nekem kell keresni őt akkor én futok a lány után. Senkinek nem kéne senki után futnia, mert ha érdekel a másik akkor keresed, ha beszélgetni van kedved akkor keresed és ne őt hibáztasd, hogy nem keres. Ha napi szinten keresem a lányt akkor az a baj, ha minden második nap akkor az a baj. Miért gondoljátok ti nők, hogy a férfiaknak ez olyan rohadt egyszerű? Ha van a férfiban egy némi önbecsülés akkor nem fut egy olyan lány után aki soha nem keresi, hanem csak várja, hogy keressék.


Felnőtt emberek vagytok, itt már nem nagyon kéne ezeket a rohadt játszmázásokat csinálni, hogy "nem írok a férfinak, mert akkor úgy tűnik mintha szaladnék utána" és a többi ilyen elcseszett bevett játékokat.

2018. jún. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
98%

Végig nem olvasom a sztorit, bocsi :'D


A fő kérdésre: akinek napi 5 perc szabadideje sincs, az hazudik, és/vagy valami súlyos problémája van, és/vagy amúgy se lenne ideje kapcsolatra, szóval ilyen esetben hanyagolnám az illetőt.

2018. jún. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

3.-nak, én mindig egyértelműen közlöm valakivel, ha az illetővel nem akarok találkozni, nem szoktam játszmázni.

De ha tudja az illető, hogy nekem ő szimpi és tetszik, tervbe van véve a randi, előtte napi kapcsolatba vagyunk és a srác hirtelen eltűnik, ne nekem kelljen már irogatni utána és zaklatni, na mi van a randival? Mikor találkozunk? És ha írok is valamit, látom elolvassa de nem válaszol?


Ha pedig egy férfiban felmerül a kétely, hogy a nőt ő nem érdekli, nagyon egyszerűen írjon valami semlegeset, a reakcióból sok mindent le lehet vonni, pl. nem válaszol, vagy érdektelenül..

Ha pedig a nő csak nem akarja megmondani nem akar semmit, és csak irlák, de ha a taliról van szó mindig jönnek a kifogások miért nem, azt jelenti nem is akar.


Józan ésszel ki lehet ezeket szűrni, kit érdeklek és kit nem.


Igenis ha engem egy férfi érdekel, jól esik ha gyakran keres, akár naponta rám ír, napi kapcsolatban vagyunk akár online, vagy olykor felhív. Ha zavarja a lányt hogy naponta írsz, azt jelenti nem érdekled igazán.


Sok minden más csak kifogás, ha egy férfit érdekel a nő, és csaj napok óta nem ír, igenis óvatosan megejt egy üzit, pl. szia mi van veled?


Ha egy férfi teper egy nő után, az még mindig sokkal kevésbé megalázó, mintha egy nő tenné egy pasival szemben.

2018. jún. 19. 14:26
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Ha megvolt beszélve a hétvégi találkozás lehetősége és egyikőtöknek sem volt ez annyira fontos,hogy keressétek a másikat,hogy pontosítsátok,szerintem nem érdemes ezt erőltetni.

A férfi részéről viszont ez a miért nem kerested te hozzáállás tényleg elég gyatra magyarázat ha valóban találkozni akart volna.


Jah,am,mizujs,hogy vagy?

2018. jún. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
46%

"ha egy férfit érdekel a nő, és csaj napok óta nem ír, igenis óvatosan megejt egy üzit, pl. szia mi van veled?"


Majd egy hónap múlva :D Nem akarom siettetni,sem zargatni. :D

2018. jún. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Én azt gondolom, hogy egy kapcsolatèrt mindkét félnek tenni kell. A nőnek is. Mi legalábbis így működünk a férjemmel. Ő kezdeményezett, megszólított, elkérte a számomat, másnap érdeklődött felőlem. Az első randira viszont én hívtam el őt. Azóta is valahogy így működünk. Ő is megtesz értem minden tőle telhetőt, és én is megteszem érte, amit tudok. Az, ha egy pasi nem keres napokig, jelentheti azt, hogy nem érdekled, és jelentheti azt is, hogy játszmázik. Eljátssza a macsót, hogy szaladj utána. Válaszd ki, melyik a jobb. Szerintem beszéljétek meg őszintén, ki mit szeretne a másiktól.
2018. jún. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%

Olyan elfoglaltsag extrem eseteket (kirándulás ahol nincs térerő, kórház, halaleset) leszámítva akinek nincs ideje egy nap legalább egyszer irni a mai vilagban, annak nem vagy fontos, vagy csak szórakozik veled.

Nehogy mar amikor a wc-re is telefonnal megyunk, ne tudjon ket sort írni...

2018. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%

jó hát félig olvastam csak de értem mit akarsz


én pl úgy szoktam hogy én kezdeményezek több napig keresem aztán nem írom nem keresem és ha rámír akkor tudom nyert ügyem van. nem beszélhetek mindenki nevében de ez egy jó kis trükk

2018. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!