Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, melyik outfit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, melyik outfit a legjobb egy randira, egy nagyon gyönyörű lánnyal, egy ilyen helyre?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulok, sosem randiztam még ilyen top kategóriájú 10/10-es csajjal.


Egy ilyen helyről lenne szó (+belvárosi séta):

[link]


Ilyesmiben elmenni szerintetek?

[link]

Túl tróger? Elegánsabb kéne?


2018. jún. 20. 01:10
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
a farmerban meg fogsz sülni.
2018. jún. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont jó, nem tróger. Nyugodtan elmehetsz benne.
2018. jún. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
A kérdésre válaszolva, szerintem ezek a ruhák kb bárhova jók.
2018. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Mi nők elsősorban arra bukunk, akik tud normálisan linkelni... :))

Meg ha nem kategorizálsz minket "top", meg 10/10 alapján, hanem egy kicsit megérted, hogy emberek vagyunk, saját gondolatokkal, elvekkel, személyiséggel és nem kirakatbábuk.

Az "outfit"-ről annyit, hogy ha nem színházba vagy valami elegánsabb alkalomra mentek, akkor teljesen átlagos és megfelelő. A cipőt lecserélném, szerintem szörnyű férfin egy világos sportcipő... Inkább sötét legyen.

2018. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekem bejön ez a stílus, a páromat is ilyenben láttam először. Fekete farmer, piros-fekete kockás ing volt rajta. Szerintem a legtöbb nőnek bejön ez a kicsit letisztultabb, pasis utcai viselet. Az a semmi extra, de mégis férfias, mégis az ő alkatához illik az ő méretében.


Engem csak ezekkel az elhasználtságot tükröző bolyhos(polár, műszálas) szarokkal lehet kialasztani, a 3 számmal nagyobb pólókkal, amin az egyetlen mintát a csöcsbimbó karcolja, meg a trapézgatyával. Sajnos nagyon sok férfi járkál ilyenben. Pedig nem kell túlagyalni:normális minőségű anyag, színharmónia, megfelelő méret (nem túl szoros, nem túl elálló) és rendben is vagyunk.


Szerintem túlagyalod. A stílusoddal (ahogy viselkedsz) hamarabb elvágod magad, mint egy szarul választott ruhával.

2018. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amúgy a ruha jó lesz ,nem az Operaházba mész.
2018. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

Aki ilyen szavakat használ hogy 'outfit' az nálam elvágná magát :D

A taco burgeresnél meg találhatnál elegánsabb helyet is.

2018. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Semmi baj nincs egy belvárosi, igényesebb burgerezővel, mint randihellyel. Mennyi nyomorék írogat ide...
2018. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy gyorskajáldához nem kell szmoking, nyugi :DDDD


Amit belinkeltél, teljesen jó.

2018. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fehér cipő sztem sem az igazi, a többi ok!!

De én , mint kicsit már középkorú nő inkább arra bukom, ami belülről jön..Harmónia önmagaddal...Ne görcsölj!(persze könnyű ezt mondani)

A kategorizálástól pedig lebeszéllek!

A "csúcs kategóriás" lány ne lássa túlságosan, hogy el vagy tőle ájulva...Maradj érdekes...

És főleg tiszta!!! kezed fogaid rendben legyenek..ez alap...És illatozzál..Pasiban a túlápoltság nagyon visszataszító tud lenni.Csak akkor érezze az illatod Hölgy, ha közel hajol Hozzád..Akkor viszont extra gerjesztő tud lenni..Van két tini fiam..Kapnak tőlem bőven jó tanácsot!!:-)

2018. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!