Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen gyakran láttok magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran láttok magas vékony srácokat átlagos magasságú de husisabb lánnyal?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, mennyire "furcsa"-e. Tudom, nem számít, hogy mit gondolnak mások, a lényeg, hogy jól meglegyenek egymással a felek :) de most engem érdekel, ki hogy látja azt, ahol a lány teltebb a fiúnál (ugyanakkor a súly tekintetében nagyjából ugyanott vannak, a srác magassága miatt)

2018. jún. 20. 07:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%

Szerinted halál komolyan ezt figyeljük? Megyünk az utcán és statisztikákat állítunk fel a szembe jövő párok magasságáról, testalkatáró, életkoráról, hogy a gyiken ilyen értelmes kérdésekre tudjunk válaszolgatni?

Sokan teltebbek a párjuknál,akár lányok is. Szereted? Remek. Akkor legyél boldog vele, nem tudom, milyen válaszokat vársz itt és az milyen irányban fog befolyásolni. Ha azt mondjuk fura, szakítasz vele? Vagy csak rosszabbul alszol az éjjel? Ha azt mondjuk oké, akkor te is oké leszel?

2018. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem szoktam figyelni. A párommal pont így vagyunk, azonos a súlyunk de ő 20 centivel magasabb. Aki ismer minket, örül, hogy együtt vagyunk. A többiek meg nem érdekelnek.


22n

2018. jún. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
Olyan gyakran, mint magas vékony lányt husisabb pasival. Vagy mint vékony lányt vékony pasival. Vagy kigyúrt pasit vékony lánnyal. Vagy kigyúrt pasit duci lánnyal. Meg kigyúrt lányt vékony vagy duci pasival. Meg vannak a 40-es férfiak 20 éves lányokkal és vannak 60-as férfiak is 20-as lányokkal.
2018. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jesszus első válaszoló... mielőtt elindulsz otthonról, vegyél be valami nyugtatót, nehogy infarktust kapj. A nagy melegben az ilyen könnyen idegrohamot kapó emberek fokozott veszélyben vannak.
2018. jún. 20. 08:13
 5/13 anonim ***** válasza:
25%
az egyes tényleg jó beteg..
2018. jún. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Az egyesnek igaza van. Egyetlen fontos dolog van, én jól kijöjjek a párommal, szeressük egymást. Tőlem, kézen fogva sétálhat egy elefánt egérrel is. Jól érzik egymással magukat, közöm hozzá.
2018. jún. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Altalaban tudat alatt sokan a veluk azonos testalkatuakkal szimpatizalnak. De erre is vannak kivetelek. Pl.amit irtal: a ket fel a szelsosegelhez tartozik es talan emiatt egymas ellentetet keresik. (Szinten ugy gondolom, hogy nem tudatosan)
2018. jún. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Látni ilyeneket, de nem szoktam figyelni.

Sőt, kollégám barátnője magasabb és teltebb is, de azon sem állunk meg furcsálkodni.

2018. jún. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem szoktam figyelni, de volt már olyan, hogy vártam buszra, és pont egy ilyen párocska sétált a parkoló felé kézen fogva. Hogy mennyire gyakori dolog, azt nem tudom. Reggel munkába menet csak a munkába és iskolába indulókat szoktam látni, meg a nyugdíjasokat, akik rohannak a piacra. Este hazafelé meg a munkából, iskolából hazafelé igyekvőket. Ha épp nincs kedvem a tömegben bambulni és nem ismerőssel utazok, akkor vagy olvasok, vagy tanulok vagy szudokut játszom.
2018. jún. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én 197 cm magas vagyok, vékonyabb (83 kg) és elméletileg a szintén magas (száznyolcvan körültől) csajok jönnek be a legjobban, aztán mégis átlagos magasságú lányok mellett szoktam kikötni inkább, akik olyan 165-170 cm magasak.


Alkatra pedig ha a husis alatt nem a kövéret érted, hanem tényleg a formás fenekű, formás nagy mellű, csinos lányokat, akkor igen, ilyenre is volt bőven példa, az mellett, hogy vékonyabb lányokra is.


24/F

2018. jún. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!