Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Eljött a kor amikor mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljött a kor amikor mar senkinek semkellek, mas is van igy?

Figyelt kérdés

Mikor fiatalabb voltam feltem h minden pasi csak azt akarja es igaz is volt sokszor , most meg 40 evesen randi utan inkabb nemjönnek fel hozzam ...

inkabb kihagynák a velem való izélgetést

Senki nem keszitett fel erre , en szólok nektek h lehet egy ilyen meglepetes is , 40 felett mikor mar nem kell aggódni h kihasznalnak


2018. jún. 20. 09:19
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Mi van !?? Férfiként irok , ebben hol a logika ? Nyakatekert
2018. jún. 20. 09:29
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Szoval elhanyagoltak a 40 folotti meleg ffiak.Ezt is megtudtuk.
2018. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Ezt már tinikorom óta tapasztalom. Hidd el, simán lehet élni boldogan pár nélkül is.
2018. jún. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Eleg gyenge probalkozas xd
2018. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Szoval megtudtuk, hogy a 40 feletti meleg ferfiakat nem akarjak megdugni. Koszonjuk. 😁
2018. jún. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Akkor te most meleg vagy? :D
2018. jún. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem a homokos oldalra irtam , tudtommal
2018. jún. 20. 10:30
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Annyira kilóg a lóláb, hogy srác a kérdező...
2018. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%

"Nem a homokos oldalra irtam , tudtommal"


Akkor csak,hogy te is tisztában legyél a kérdéseddel:

Ezt írtad:

"Mikor fiatalabb voltam feltem h minden pasi csak azt akarja es igaz is volt sokszor , most meg 40 evesen randi utan inkabb nemjönnek fel hozzam ..."


Utána meg a válaszodban azt írod, hogy férfi vagy. Szóval férfiként pasikkal randiztál. Most akkor mi van? Már te is belekeveredsz a kamu kérdésedbe, kész vicc :D Ezek szerint meleg vagy? :D

2018. jún. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem irtam sehol h ferfi vagyok es nem is vagyok . Aki akarja erti , de ha ez szerinted jópofa akkor röhögj magadba egyedul , az is valami
2018. jún. 20. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!