Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mikor fog elmúlni ez hogy "be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fog elmúlni ez hogy "be akarom pótolni" a dolgokat? Szeretnék már normálisan élni ebben, mint mások

Figyelt kérdés

21 évesen veszítettem el a szüzességem, miközben már 14-15 éves koromtól láttam hogy a legjobb barátaim vagy sokat szexelnek, vagy sokéves viszonzott kamaszkori szerelmeket élnek meg. Meg nyilván, mint a legtöbb ember, én is 13-14 éves koromtól vágytam a szerelemre, fizikai intimitásra, szexre, de aki néhány lányba 12-20 éves korom között szerelmes voltam, sosem viszonozták és volt aki elég csúnyán elküldött.


A külsőmmel nincs és nem volt gond, inkább belsőre volt hogy nem tudtam mit kell csinálni, plusz akkor félénk, csendes voltam. 20-21 évesen aztán a netről kezdtem angol csajozós anyagokból ingyen megtanulni hogy kell csajozni és kialakult hogy hogy kell eljutni a megszólítástól a bugyi lehúzásáig, aztán jöttek a csajok, viszonylag rövid idő alatt sokak szerint nagyon sok. Ez főleg akkor, de még a mai napig is bennem van egy hiányérzet, hogy még ez sem volt elég, hogy az elvesztett tizenéves koromért kárpótoljon. Viszont közben úgy érzem már ki is égtem ebben, mert mostanában már nincs is kedvem a nőkkel ismerkedni.


Amikor 21 évesen elkezdtem, akkor még egyszerre csak egy csajjal ismerkedtem és az első pár lánnyal kapcsolatot is akartam volna, de gondolom túl tapasztalatlan voltam (nem a szexről beszélek) és ezért nem akartak szexnél többet, utána meg már azt láttam hogy akkor engem biztos egy nő sem szerethet, nem vagyok szeretetre méltó és akkor legalább szex legyen, de aztán meg ezzel később én bántottam meg több lányt, akik akartak volna többet.


24/F


2018. jún. 20. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Nőj fel agyilag. Majd akkor el fog múlni, mikor már nem ilyen tinidolgokon jár az agyad.


"utána meg már azt láttam hogy akkor engem biztos egy nő sem szerethet, nem vagyok szeretetre méltó "

Foglalkozz önszeretettel!

2018. jún. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is túlmentem ezen csak lányként. Rám egy fiú se nézett 20 éves koromig. Volt pár párkapcsolatom, de egyikben se éreztem jól magam így pár hónap után kiraktam a szűrűket. (a mai napig jóban vagyunk barátként).

Aztán valahogy bekapcsolt nálam a "kiélési vágy" és féléven át állandóan randiztam vagy épp szexkapcsolatban éltem.

Azért lett vége mert tanulnom kellett diploma miatt.

Ennek 3 hónapja, azóta már nem vágyok intimitásra. Durva ez a kettőség :D

Nincs baj az önértékeléssemmel, de egyáltalán nem kívánok se társat, se szexet, se randikat.

2018. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is hasonló lány vagyok, mint az előző válaszoló. Igaz engem a tini kapcsolatok soha se izgattak, mert láttam, hogy mindenhz a szülők engedélye kell és szerintem egy párkapcsolathoz semmi köze sincs a szülőnek. 18 évesen lett először barátom, de nem volt az igazi. Utána se találtam meg. Teljesen kiábrándultam a pasikból, csak flörtöltem meg szexkapcsolataim voltak így egyetem alatt. Már kezdek kiégni, most találtam egy rendes és érző férfit. Most már más tulajdonságokat értékelek. Remélem nem fogok csalódni.
2018. jún. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem vagy túl monogám típus.


Ez se nem jó, se nem rossz. Ilyen vagy, el kell fogadnod. Azokat kell keresned a rödecske laza kapcsolataidhoz, akik szintén ilyen típusok.

2018. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rövidecske*
2018. jún. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!