Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy történhetne vagy mehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy történhetne vagy mehetne tovább a dolog?

Figyelt kérdés
20 évesek vagyunk,és egy koliban lakunk a sráccal.Nekem nagyon szimpatikus meg próbálom is neki mutatni és lehet már észre is vette de nem csinál semmit.A barátnőm együtt van az ő haverjával és ő hallotta hogy valakivel beszélte hogy nem tudja hogy kellene velem elkezdenk beszélgetni vagy hogy kellene írnia nekem.Úgyhogy alapjában véve pozítiv a dolog csak szerintem kicsit félős a srác.Ha tippelnem kéne nem igazán volt még szerintem komoly kapcsolata és lehet ezért is de nem tudom.Viszont én nem akarok neki írni mert közbe ha nem az úgy elég gázos.Én már annyi mindent úgy mutattam hogy ezekből biztos ,hogy rá kellett jönnie.Valami tipp?
2018. jún. 20. 10:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Az összes párom kollégista volt, szóval értek hozzá :DD


Na szóval ősi trükk kérd meg hogy segítsen letekerni egy beföttes üveget, arrébb tenni az ágyat (mert vmit beejtettél) stb. Írd ki facebook csoportba (a kolisba, tuti van) akkor írd ki amikor a srác aktív. Ha szerencséd van akkor írni fog, hogy segít szivesen :)


Sokszor csináltam még azt, hogy a szinten ahol lakott a kiszemelt rendszeresen kiültem a közösségi térbe netezi egyedül. Rendszerint pár nap után odajött beszélgetni. Az indok az volt, hogy meleg van a szobában és a többi szinten ülnek vagy főznek


:) Női praktikák, ennyi. Amúgy ha pedig nyuszi akkor az életben is az, az pedig nem biztos hogy jó hosszútávon

2018. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!