Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lánnyal összejöttem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal összejöttem, de utána olyan mintha semmi sem történt volna köztünk, hogyan viszonyuljak a történekhez? Kitisztázzam, beszéljek vele róla?

Figyelt kérdés
Egy lányt ismerem már fél éve, többször sétáltunk beszélgettünk ez alatt tankör után, majd múlt héten összemelegedtünk, csók stb. Ezután amikor újra találkoztunk olyan volt mintha semmi sem történt volna. Jóban voltunk de semmi extra. Hogyan viszonyuljak ehhez?

2018. jún. 20. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő is tudja, hogy összejöttél vele?
2018. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet toled vart tobbet
2018. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát ha a csók és az ölelések semmit nem jelentettek neki, akkor gondolom nem. Összejövésnek több foka lehet, ez a belépő szint.
2018. jún. 20. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Beszelj vele rola, hivd el dumalni kettesben
2018. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy hozzád hasonlóan ő sem tudja kezelni ezt a helyzetet, és inkább úgy tesz, mintha nem történt volna semmi.

Beszéljétek meg, hogy ez most mégis mi volt, folytatódik e vagy inkább elfelejtitek.

Azóta történt valami?

2018. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Még egyszer egymásba botlottunk. Aztán meg láttam más pasikkal is flörtölget. És megmondtam neki utána hogy inkább hagyjuk.

Ebben ő is egyetértett és ennyiben maradtunk.

Azóta néha egymásra mosolygunk.


Sztem volt valakije közben, vagy van.

Célzott rá.


Nekem így tisztább, nem szeretek pótmegoldás lenni.

Mégha túl jól is esett nekem, ami történt.

2018. aug. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!