Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit gondoltok arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha valaki a véleményét egy adott témáról megváltoztatja, hogy a tiétekhez hasonuljon?

Figyelt kérdés

Én is csináltam régen, de akkor még kisgyerek voltam (10-12 max) és az oka az volt, hogy szimpatikusnak akartam tűnni.


Röviden:

Örülök neki, ha próbálna szimpatikusabbnak tűnni, másrészt annyira nem tetszik, hogy nem áll ki a saját véleménye mellett, harmadrészt lehet, hogy időközben megváltozott hogyan viszonyul a témához, ami viszont nem feltétlen rossz dolog.


Hosszabban:

A netes ismerkedés bolt a téma.

Fél éve amikor elhívtam randizni (személyesen ismerjük egymást, bár nem nagyon beszéltünk soha külön), azt akarta volna, hogy előtte inkább a netes felületen ismerjük meg egymást és akkor utána találkozhatunk, amit én lelőttem, mert nekem az úgy túlságosan személytelen. (egyébként nem ez volt a fő oka, hogy akkor kitáncoltam a dologból és a kölcsönös vonzalom megvolt már jóval azelőtt is)


Közben volt egy rossz kapcsolata valakivel akivel facebookon ismerkedett meg, majd úgy esett, hogy többször összefutottunk és ő "finoman jelezte", hogy szeretne találkozni velem, úgyhogy összejött egy randi ahol valahonnan feljött a Tinder/facebook témaként és elmondta, hogy ő úgy nem tudna elképzelni komolyabb ismerkedést.


2018. jún. 20. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Ismerek egy, a fő kérdésben leirt *házi pszichomukit: az ilyenektől menekülni kell, mert személyiségzavarra utal...
2018. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinevetem, aztán közlöm vele, hogy akkor hagyjuk egymást békén, ha be akar nyalni. Ennyi.
2018. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben gáz nyalizásnak tűnik.

Az még érthető, ha valakit észérvekkel meggyőznek. A párom pl nagyon okos, művelt ember, sokat tanultam tőle, és az átadott ismeretei alapján sok mindent máshogy látok, mert van rálátásom. De ha nem értek egyet, akkor ez van, fogadja el.

2018. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy a személyes tapasztalata alapján változtatta meg a véleményét.


Egyébként nekem is van ilyen emberekkel tapasztalatom és azt mondom, hogy jobb elkerülni őket.

2018. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!