Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nem valaszol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem valaszol, vagy teljesen passiv beszélgetés alatt "mennétek utana"?

Figyelt kérdés

1. Ha előben egyszer találkoztatok, majd ráirsz de nem ad választ majd ismét írsz neki és arra sem de látod hogy elolvasta, feladnátok? Van értelme tovább "zaklatni"?


2. Ha visszakr ugyan de nagyon passiv nemmm érdeklődő van értelme "menni utana"?

Volt már akinek ennek ellenére összejött a lánnyal? Akar párkapcsolat akár testi kapcsolat?


És lányok nektek mi erről a véleményetek?


2018. jún. 20. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Te is irod h zaklatás,ha a szekér teli ne akarj felülni mert ledobnak.. Nem akar tőled semmit,se testit se se mást. ez ennyi,én nőként mondom,mi választunk sajnos,aki ignorál igy azzal te nem lépsz előrébb..
2018. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, nincs értelme. Egyértelműen nem akar tőled semmit. De annyi gerinc legalább lehetne benne, hogy azt írja: bocs, de nem jössz be, ne haragudj, ennyi volt.

Ne reménykedj, ez a szekér már elment.

Lányként ez a véleményem.

2018. jún. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem.
2018. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogy. Olyan szekér után nem futok, ami nem vesz fel.
2018. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Felesleges
2018. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kizárt.

Meg akkor sem, ha nagyon jól elvagyunk, de mindig én keresem. Nem csak a férfi, hanem a nő részéről is igaz, hogy aki akar valamit, az keresi a másikat.

Ha nem kölcsönös az érdeklődés, akkor felesleges erőltetni.

2018. jún. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Semmi értelme zaklatni.


Oka van annak, hogy válaszra sem méltat, semmi kedve a társaságodhoz.

2018. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ponnt így vagyok most egy csajjal. Találkoztunk már, és teljesen más, mint írásba. Írásba 1-2 szavas válasz, általában én írok. Viszont küld magáról képeket, ami nagyon bejön. Élőbe viszont teljesen más: mesél magáról, beszédes, van témánk, a kezét is megfogtam már.


Holnap megyünk moziba... ;)

Amúgy meg nagyon bejön, talán többet is érzek mint szimpátia.

F.

2018. jún. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!