Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Olyan hülyeség pattant ki a fejemből hogy elmennék egy 20-30 km-re lévő városba "csajozgatni". Igazából nem vagyok ebben túl rutinos és csak próbálkoznék hogy mi hogy működik. Csak annyi a terv hogy random lányokat megpróbálok elhívni egy italra. Nem vagyok egy jóképű srác, kb. edzett vagyok de nem testépítő szint. Persze kulturáltan mennék oda az adott hölgyhöz és ha azt mondja hogy takarodó azt fel tudom fogni szóval nem vagyok fogyatékos. Szerintetek lenne értelme? Valószínűleg akkor is megcsinálom ha azt mondjátok hogy nincs értelme csak érdekelne az emberek véleménye. Főleg lányoké hogy mit szólnának ha így odamenne hozzájuk egy véletlenszerű emberke. 21 vagyok amúgy.

2018. jún. 20. 16:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Bátraké a szerencse. :)
2018. jún. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Első gondolatom hogy vajon mit akar tőlem ez a pasi. Nem mennèk bele
2018. jún. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne párom és nem rohannék éppen sehova belemennék már csak azért is mert jelek szerint szépnek találnál és volt tököd megszólítani :D 21L
2018. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha bele is megy a lány, nem olyan erőltetett a beszélgetés innen?

Mármint, ott az a nyomás hogy nah...

Miről beszélgettek? fogod kérdezgetni a lányt? főleg ha az passiv lesz..és a sok kérdéssel csak piedesztárra emeljük a másik felet (aki felénk passiv).

2018. jún. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen én sem voltam mindig nagy beszédes. Mondjuk annyira most sem vagyok de ezen akarok változtatni. Mert sokan sírnak itt hogy nincs barátnőjük de rá kellett jönnöm ha itthon ülök nem is lesz. Mondjuk a fő cél nem is a barátnő szerzés csak inkább egy kis tapasztalt. Meg diszkréten fogalmazva inkább alkalmi kapcsolatot keresek de olyat ami több alkalmas. Nem tudom máshogy megfogalmazni. Persze nem ez az elvárás csak próbálgatnám magam hogy mennyire vagyok béna meg vállalhatatlan. :D Jöhetnek még vélemények nyugodtan ha vannak. :D
2018. jún. 20. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Statisztikailag végülis nem lehetetlen, hogy valami össze is jöjjön, de ehhez nagy mák kéne, összességében szerintem nem érnie meg ennyi időt, befektetést, mert nem valószínű hogy megtérülne.

Az utcán, akárhol általában mindenki siet valahova, és nagy eséllyel reflexből leráznának, mint ahogy a kéregetőket meg a szórólaposztókat szokták. Másrészt meg gondolom ha nem vagy olyan magabiztos, a hangodból rögtön megérzik, és azzal el is bukod kapásból a dolgot.

2018. jún. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja de nekem itt azzal van a gondom hogy oké hogy nem vagyok elég magabiztos és elküldenek de magabiztosabb akkor leszek ha sokszor megyek oda és már nem új dolog. Vagyis gondolom hogy így működik. Bár az tényleg szarul érintene ha mondjuk 20-ból 20 ember elküldene de hát valahol el kell kezdeni mert mondhatom azt hogy nem vagyok magabiztos ezért nem megyek oda de azzal nem javul semmi csak ugyan úgy nem leszek magabiztos.
2018. jún. 20. 18:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez melyik város lenne? Hátha segíthetek neked
2018. jún. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!