Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek helyes az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes az alábbi elgondolásom, taktikám?

Figyelt kérdés

Üdv! Ezen az oldalon sokat lehet olvasni, hogy mennyi a minimum, amit az első randira lehet vagy kell szánni. Nekem mindig az első randi valami érdekes hely, ahol lehet sétálni, kötetlenül beszélgetni. Persze egy-egy üdítő vagy kávé nincs kizárva, ezt szívesen állom de ennél többet ne! Úgy gondolom, hogy a későbbiekben sem a pénz fogja megoldani a dolgokat, ha baj van az eszemre meg a személyiségemre van szükség, nem a bankjegyekre. Nem vagyok sóher, de nekem nem abban merül ki a figyelmesség, hogy fizetek mint a katonatiszt.


Eddig úgy érzem, ha rosszul sikerült valami randi, akkor az nem emiatt volt. Nektek erről az egészről mi a véleményetek?


2018. jún. 24. 10:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Egyetértek.
2018. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem jól érzed. A nők elvárják, hogy sokat költs rájuk. Havi 50-100 ezerbe benne van egy barátnő, és ha már első randin nem költesz rájuk pár ezrest legalább, akkor úgy veszik, hogy később sem fognak eleget kapni tőled.
2018. jún. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Normális embereknél nem a pénz számít. Nyilván jó, ha van pénzed, de azért az értelmesebbje nem ezt nézi. Ha meghívok valakit, akkor természetesen fizetek, és randin eleve a férfinak is illik (persze jólesik, ha mondjuk a nő is felajánlja, hogy a maga részét állja, úgysem fogadom el, de a gesztus jó), viszont ha valaki le akarna húzni, azt pofátlanságnak tartanám. Mondjuk szerencsére ilyennel még nem találkoztam, de volt olyan, aki még egy kávét is alig akart elfogadni, annyira szégyellős volt. Aki nagyon követelőző, vagy aki elvárná, hogy már az első alkalommal (vagy akár később is) pénzeld őt, azzal baj van, legalábbis szerintem.
2018. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Én is osztom a te látásmódodat! Egy kávé vagy ilyesmi belefér, de oda, ahová belépőjegy kell (pl. állatkert), szerintem első randin fizesse ki-ki a sajátját. Én lányként biztos nem sértődnék be azon, ha nem fizetné a fiú, sőt, ha fel is ajánlaná, valószínűleg felajánlanám a felezést.

Persze kivétel, ha mondjuk már nagyon ismeritek egymást, barátok vagytok amúgy is, akkor ez már kicsit bonyolultabb megközelítés szerintem.


A baj szerintem ott van, amikor az egyik fél meghívja a másikat pl. kávéra, mégsem jut eszébe, hogy neki kéne fizetni. Pedig a meghívás nekem az azt jelenti, hogy te fizeted (pl. ha az ember meghívja a rokonait egy ebédre, akár a lakásába, akkor magától értetődő, hogy a rokonoknak nem kell kaját vinni :D)

2018. jún. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%
#4: Viszont ezzel az a baj, hogy a lányok többsége - szerintem - elvárja, hogy a férfi fizessen. Azt hiszem, a többség sarkon fordulna, ha azt merném nekik mondani, hogy ugyan fizesd már a te részed... Biztosan sóhernak gondolnának, ettől függetlenül persze számomra is sokat jelent az, ha a lány legalább felajánlja, hogy ő is betársul, mert ezzel az én szememben azt jelzi (ha őszintén gondolja), hogy nem "élősködni" akar.
2018. jún. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj ezzel a tactickal. Én mondjuk rászoktam, hogy fizetéskor mindig megkérdem, hogy szeretné-e felesben, vagy meghívhatom-e? Sok nő ugyanis nem szereti, ha helyette fizetnek, minimum felezni akar, így az udvariaskodást sokszor bántónak érzik.
2018. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%
Nöként mindig felajánlom, hogy felesbe fizessünk. Eddig soha nem fogadta el egy férfi sem (nem mintha sokakkal randiztam volna). Eszembe nem jutna élösködni, elvárni, hogy "eltartsanak". Ellenben volt pasi, aki engem húzott le, pénzt kért dolgokra amikor látta, hogy szivesen állom neki is a mozibelépöt stb ha épp le volt égve. Be is csaptak többször is, szerencsére van annyi eszem, hogy mostmár ki tudom szürni az ilyesmit.
2018. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Na most miért kellett 0-ra lepontozni a válaszomat? Ezt komolyan nem értem. Ennyi "haszna" van annak, ha megpróbálok válaszolni egy kérdésre.
2018. jún. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen gesztusok annyira elundorítanak mindentől. Tehát nem kell fizetni, csak elővenni a pénztárcámat annyira, hogy a pasi tuti lássa, és nyugtázza, hogy nem vagyok aranyásó, nem akarom 500 forinttal lenyúlni. El kell járni egy a párzási illem-táncocskát.


Ha előveszem a tárcám, fizetek, ennyi. Velem ne taktikázzon senki, hogy ha előveszem, tehetem is el, mert elővettem.

2018. jún. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 Azért pontoztak le, mert te igazat írtál a nőkről.
2018. jún. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!