Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Aki nem zárta le az előző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem zárta le az előző kapcsolatát miért ismerkedik?

Figyelt kérdés

Egy csomószor futók bele netes ismerkedéskor, hogy 20on 30as hölgy épp szakított pár hete és máris ismerkedik, kiderül nem zárta le, felzaklatja a múltja, fogalma sincs igazából mit akar.. -bizonytalankodik a randival..

Pasiként mit kezdjek ezekkel a nőkkel?



2018. jún. 27. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerinted?
2018. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Megdugod.


Ez kell nekik, hidd el. Ha te nem, akk majd leakasztanak vki mást.

win-win

2018. jún. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mert sokan olyan sötétek, mint az idézett kérdésben szereplő csajszi is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Én se értem, pedig nő vagyok. Pedig egyszerűbb lezárni a múltat, tudom, időigényes, de legalább esélyt adunk a boldogságra idővel.

2018. jún. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Lelkileg még nincs rendben, de ha megdugják, érzi, még mindig nő, aki kell a pasiknak.
2018. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert nem akarnak egyedül lenni.
2018. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szükségleteik attól még. És tök jó figyelemelterelés az érzelmekről, és még annál is jobb motiváció-megerősítés a kapcsolat lezárására.
2018. jún. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem akar egyedül lenni, ego növelés, gyógykapcsolat. Bármi lehet. De az ilyennel nem szabad hosszú távra tervezni.

30f

2018. jún. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Az ilyen nőktől szoktam frászt kapni.
2018. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Izabella220 ***** válasza:
Mert valakinek kellenek impulzusok ahhoz,hogy túl tudjon lendülni az exen.De van hogy mégse siker.
2018. jún. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik exem azt mondta, hogy soha többé nem fog tudni senkit úgy szeretni, mint engem. Decemberbe már együtt szilveszterezett egy pasival. A szakítás októberba volt... :/
2018. jún. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!