Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vannak a 22-30 év közötti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a 22-30 év közötti hölgyek akikkel igazán lehetne ismerkedni?

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az "igazán ismerkedni"?
2018. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az igazán? Kötetlen korlátok nélküli beszélgetés pl
2018. júl. 25. 15:20
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Mindnek van mar parja. Foglaltak. Maradtak a defektes nok, akik gyakorin hirdetik az igét, “normalis pasit szeretnek” aztan kiderul, hogy totalisan nem normalis a csaj. A társkeresők meg halottak mind. Vagy vissza sem irnak, vagy csak a 10/10-es pasikkal állnak csak szóba.

És akkor a fiú elgondolkodik, akkor mégis mi a rákot csinálják?

Hmm...érdekes kérdés....én rájöttem. Egyszer volt erőm véghezvinni, még régebben amikor nagyon béna voltam a csajozásban és nem volt senkim.

Hát fogtam magamnak egy ilyen “defektes” nőt...és átformáltam. Normálissá. Sikerült, sok ideget ettem le vele mig révbe értem vele. De sikerült.

Szóval nyeld le a békát, szedj fel csajt...aztán formáld....vagy a másik lehetőség az ha vársz.

Emúgy én mindig ezt csináltam, vártam...aztán akkor amikor nem gondoltam volna, betalált a JACPOT és találtam rendes, kedves, megértő lányt. Kb 2 év várakozás utan jött.

Most egy éve vagyok egyedül....de nem visz rá a lélek, hogy felszedjek egy defektest pl innen gyakorin. Mar több tucat lánnyal írtam innen pl, kiírtak kérdést, “nem talalok normalis fiut” na mondom, hat itt vagyok, nezzuk. 1 hétnél nem kellett tobb, hogy kideruljenek dolgok rola, hogy MIERT IS NEM TALAL NORMALIS FIUT. Túl sok a baj velük.

Szóval várok....lehet kell 3-4 év, vagy 5 év is míg jön egy normális, akivel biztos talapzaton lehet alapozni, teszem fel, közös jövőt, családot.....

De a magány kikezdte a benső szellemem ez és már fáj....kivancsi vagyok magamra most, hogy behodolok-e a defektes noknek, es elek majd egy defektes novel, vagy....kivarom a sorom.

Szerintem erdemes varni, amugy sok sikert.

Jah, es mielott a nyelvtannacik jönnének, haldokló mobilrol vagyok.

Es megvalami, van, hogy ritkan, nem defektes a csaj aki neten ismerkedik, vagy aki sir, hogy miert nem talal normalis pasit, de ez nagyon ritka. Talan 50-1 aki ilyen. Es akinel tenyleg a masik nem fortelmes stilusa, illetve a véletlenek sorozatos melléfogása miatt fog ki fals emberkét.

2018. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Miért pont 22? 21 nem jó? :O
2018. júl. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
21 is teljesen jó
2018. júl. 25. 15:59
 6/10 anonim ***** válasza:

#3 Mitől lesz defektes egy nő?

Kérdező, munkahelyen, kávézókban, plázában vadásznék, ha férfi lennék. Még esetleg, ha van valami hobbid, azzal kapcsolatos helyeken. Más nem jut eszembe.

2018. júl. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy részük kapcsolatban, másik részük a fellegekben.
2018. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fellegekbe én szoktam őket juttatni!
2018. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kérdésedre a válasz az, hogy foglaltak már a legjobbak (vagyis a csinosak, értelmesek, szorgalmasak, kedvesek).
2018. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem elég csinosak, ezért levegőnek nézik őket. És így kiesnek az ismerkedésre érdemes nők köréből, csak vannak, mint a biodíszlet.
2018. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!