Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Pszihés bajokkal küzdö srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszihés bajokkal küzdö srác hogyan valja be valakinek hogy ez a baja van?

Figyelt kérdés
Egy ismerösöm egy nekem szimpatikus lányt megkért hogy vigasztaljon meg mert mostanában nincsen túl jó kedvem és sajnos ugy jött ki a lépés hogy a bajomról mesélnem kell majd a lánynak. A bajom pszihés eredetű(viselkedési érzelmi zavar). Nem tudom hogyan fogdja majd a lány és hogyan mondjam el neki a dolgot mivel a lánytól többet szeretnék mint barátság. Csak félek hogy igy nem akarta tölem többet.
2010. jún. 19. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Akit sajnál egy csaj, azzal nem fekszik le. Aranyszabály.
2010. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
HAt ha emiatt nem akar töled többet, akkor kérdezem en mi ertelme lenne barminek is vele??A párkapcsolatnak nem az alényege h ha kiderül a masikrol egy problémaja legyen az barmi, akkor elhagyjuk öt vagy inkabb nem is akarunk töle semmit.Jobb az ilyet az elejen tisztazni,es ha ö igy nem akar töled semmit, akkor ne bankodj!:)
2010. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
12:50-es igaz amit mondasz de most jártam egy másik esetben úgy azt hittem hogy elfogadja valaki a pőroblémámat, de mikor sajnos amikor valóságban is megtörtént a dolog akkor hátat forditot mivel eleg lett belölem. Ezért kérdezem a dolgot
2010. jún. 19. 13:03
 4/18 anonim ***** válasza:
nekem is van ilyen eredetű problémám, jobb ha inkább nem tud róla kívülálló!
2010. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

emberfüggö, valaki elfogadja valaki nem, de ha nem fogadja el akor nem érdemel meg, az aki igazán szeretni fog téged az elfogja fogadni =)

16L

2010. jún. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A világ tele van jó pasikkal, a lányok nem azt fogják választani, aki pszichésen beteg, az ismerkedési szakaszban öngyilkosság bejelenteni. Ha össze akarsz jönni vele, tartsd titokban, ha már meghódítottad, és utána mondod el, lehet, h elfogad.
2010. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De sajnos én tapasztaltam ellen példát hogy szavakban más volt valaki mint amikor kitört belölem a bajom nem tudta kezelni. Arra gondoltok hogy ha valaki igazán szeret akkro is szeretni fog mikor valoságban is szembesül vele?
2010. jún. 19. 14:12
 8/18 anonim ***** válasza:
HÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!Szia én lány vagyok és nekem is ugyanez a betegségem-emócionális és viselkedés zavar.Sok exem kihasználta ezt úgyhogy dumálhatnánk ha gondolod.
2010. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Hazudj! Mond, hogy elütötték a kutyád!

Hazugság, a tökéletes kapcsolatok és házasságok alapja:)

2010. jún. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább kezeld ki magad,ez részben akarat kérdése is. Ne azt akard,hogy mások elfogadják,hanem te se fogadd el, és tégy ellene.

De pontosan mi ez, mit csinálsz olyankor, amikor "kitör rajtad"?

2010. jún. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!