Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hiányzik a kapcsolatokbó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik a kapcsolatokból a tisztelet?

Figyelt kérdés

Itt most nem csak a párkapcsolatokra gondolok, hanem minden egyéb emberi kapcsolatra is (de kétségtelenül ez a párkapcsolatoknál/ismerkedésnél látszik a legjobban).

Én nem vagyok egy kisangyal, sőt hát eléggé faragatlan alak vagyok, de a tiszteletet azt megadom mindenkinek. Ahogy a kedvenc mondásom tartja: "A kincs amelyet halálig őriznek: Tiszelet"...

Azt vettem azonban észre, hogy nagyon ritka, ha valaki megadja a tiszteletet a másiknak. Az emberek hazudoznak, jópofiskodnak, kedélyeskednek egymással, de közben kutyába sem nézik egymást, még a párjukat sem.

Úgy látom, hogy az alapvető probléma abban rejlik, hogy az emberek többsége saját magát sem tiszteli.


Tisztelned kell az életed, és tisztelned kell azt, akivel összekötöd az életed! Enélkül egyszerűen csak egy élősködő vagy!


2018. aug. 21. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ritka dolog lett mint a Braille fordítású pilótatankönyv..ezért nincs sok barátom? 🤔 most hogy mondod..hamar meglátszik a dolog
2018. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Úgy látom, hogy az alapvető probléma abban rejlik, hogy az emberek többsége saját magát sem tiszteli."


Ezt én is így látom. Abból tudsz adni, amid van.

Érdekes különben, hogy a legtöbben másoktól várják el, hogy adják meg nekik azt a tiszteletet, megbecsülést és bizalmat, amit maguknak nem tudnak biztosítani. Ezzel csak az a baj, hogy ha valóban méltónak éreznék magukat arra, akkor menne önerőből is. De nem megy, tehát nem érzik magukat méltónak rá, így viszont azt a tiszteletet is képtelenek befogadni, ami esetlegesen kívülről jön.

2018. aug. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos jól látod kérdező, ebben a fene nagy nyitottságban, amit a modern kultúra képvisel, a tisztelet, mint olyan, kihalófélben van.


Ragaszkodni kell hozzá, mert ha elvész és ezt adjuk tovább a következő generációknak, akkor egy értékes emberi jellemvonással kevesebbek leszünk.


Igyekszem megadni másoknak, de ha valaki lekezelő és tiszteletlen, akkor tőlem sem kap mást.


A barátaim körében és a közeli ismerőseim között is maximálisan meg van adva a tisztelet, még nézet eltérés esetén is!

2018. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!