Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti összejönnétek egy "rossz hírű" lánnyal aki veletek rendes?

Figyelt kérdés
Mondjuk van 1 lány a városba akinek rossz a híre.Sok pasival lefeküdt,tinikorában bulizott,ivott,sok félresikerült kapcsolata volt,családi problémák.Viszont külsőre álmaitok nője,veletek kedves,gondoskodó már nem bulizik,nem csalna meg titeket soha.Sok barátja van szeretik az emberek (néhány irigy lányt leszámítva).Zavarna titeket hogy mit beszélnek róla?
2018. szept. 4. 20:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"(néhány irigy lányt leszámítva)"


Ez aranyos. 😂😂😂


Egyébként nem szokásom hallott információk alapján megítélni senkit.

2018. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja.
2018. szept. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem
2018. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 próbálokkedveslenni ***** válasza:
80%

Engem az érdekelt mindig is, hogy velem hogy viselkedik. Én sem vagyok tökéletes, sőt. Nem is random emberekkel kell jó kapcsolatot ápolni, hanem aki fontos.


Továbbá teljesen más az ember tiniként, 21 évesen, 24 évesen, 28 évesen és valószínűleg idősebb koromban is máshogy csinálnék dolgokat, mint ahogy azt most teszem.

Szóval amíg nincs gyereke - nemi betegsége, addig nem érdekel, hogy tiniként mit csinált.

2018. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
16-7 évesen volt ilyen csajom , de engem is átvert ..
2018. szept. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Kiröhögöm a hírmondókat... vannak, akik mindent felnagyítanak, vannak az irigy csajok, akik nem is ismerik csak jól esik a rosszindulat, vannak a hoppon maradt féltékeny pasik, akik még a csókig sem jutottak el és ezért már kva a lány, vagy csak 1 csók után azt hitték, hogy már járnak vagy még ennyi se kellett... Tini korban kell bulizni, megtudni mennyi az annyi, a családi problémák mindenhol akadnak, de nyílván nem csak ő egyedül generálja, sőt lehet ő csak benne volt, de igen, a szülőket, testvéreinket nem mi választjuk... Honnan tudják melyikkel feküdt le, minden alkalomnál gyertyát tartottak? Egyébként meg nem ördögtől való ha keresi azt, aki fizikailag is passzol hozzá, szerintem nagyobb önismerete lehet a csajnak, mint a hírmondóinak együttvéve.
2018. szept. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti ha téged átvert akkor ő nem olyan lány volt aki a kérdésben szerepel :) Attól hogy valakinek sok kapcsolata volt még lehet hűséges...

Mondjuk ha valaki minden barátját megcsalta akkor nem valószínű hogy megváltozik.Bár szerintem az igaz szerelem mindenkit meg tud változtatni hogy jobb ember legyen.

2018. szept. 4. 20:55
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Az efajta csodás átalakuláson akkor esnek át a nők, amikor kezdenek időszűkébe kerülni és záros határidővel találniuk kell egy $tabil pasit, mielőtt elmegy a vonat. És nem, nem lennék az a balek.
2018. szept. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%
Az a lány olyan mint egy kifacsart citrom.
2018. szept. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem, mert 1005-ra veszem, hogy átb×na.
2018. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!