Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 15 és 19 év között nagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 és 19 év között nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel joba vok mind arra utal h jöjjünk össze meg ilyenek ő első éves egyetemista és meg 9kes...szerintetek nagy a kor külömbség?
2008. nov. 3. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nagy! Lehet, hogy most még nem érzed, de volt ilyen kapcsolatom, nem is rövid, de nem volt olyan jól müködő. Szerintem inkább ne ezzel a fiúval kezdj!
2008. nov. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a korban még nagy, de később már egyáltalán nem számottevő!

A feleségem 6 évvel fiatalabb, és jól megértjük egymást!

2008. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor nagy, ha te annak érzed! Vannak, akik érettebbek a koruknál, mások kevésbé.
2008. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem is nagyon nagy!!!

Semmi esetre sem jönnék össze a fiúval már csak azért sem mert nem egyforma az érdeklődési körünk! És kinéznének minket mindenhonnan!

De te illetve ti tudjátok...

2008. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos igazuk van az előttem íróknak! De mivel 15 évesen érettebb vagy lány létedre egy 15 éves fiunál,így komolyságban viszont összeillenétek.
2008. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Megint a harmadik válaszoló vagyok. Azért a negyedik válaszadóval nem értenék egyet. Elöször is őszintén szólva nem feltétlenül nagy a korkülönbség. Én 16 évesen jöttem össze a kedvesemmel, ő akkor 21 volt, most meg 18 éves leszek mindjárt. Ezt azért irom, hogy lásd, igy is lehet. Maga a korkülönbség kb egy hónapig volt zavaró a kapcsolatunkban, és hamar egymáshoz csiszolódtunk! Ki meg nem néztek minket sehonnan, de nem is kell azzal foglalkozni, hogy mások mit mondanak, ha két ember szereti egymást!
2008. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért érzik sokan soknak, mert te még csak 9.-es vagy, még csak most jártad ki az általánost. az a baj, hogy egy 15 éves és egy 19 éves között nagy különbség van. de ha belegondolok, én 24 leszek a párom, meg 28, és ez így már nem tűnik nagy korkülönbségnek....
2008. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem nagy! Köztem és a barátom között is 4,5 év van. És minden jól működik. Szóval ez csak rajtatok múlik..;)
2008. nov. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Ha Te nem érzed annak, akkor nem nagy:) Én is 16 vagyok, a barátom pedig 20. Tökéletesen működik a kapcsolatunk, sokkal jobban, mint amikor velem egykorú fiúval jártam.
2008. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
szerintem óriási, egy 15éves bulizni akar, pasizni. Emiatt ért egy óriási csalódás nemrégen, én is azt hittem h nem számít az a pár év.
2008. nov. 4. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!