Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az inkább vonzó vagy taszító...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az inkább vonzó vagy taszító a férfiak számára, ha egy nő ambiciózus?

Figyelt kérdés
2018. szept. 7. 19:00
1 2 3
 1/22 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Az taszító, hogy ilyet meg kell kérdezni.

Adja önmagát a nő, legyen az bármilyen is.


Egyébként számomra pozitívum.

2018. szept. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
14%

Számomra nagyon is vonzó. Én mérnök vagyok, ambiciózus, és nagyon örülnék egy szintén mérnök nőnek aki úgy gondolkodna mint én, de sajnos a szakmában 90% férfi van, így nem jut nekem egyenlőre. Lehangolnak a büfészakos nők, akik tudják, hogyha elvégzik az egyetemet (óvónő, ápoló, pedagógus, antropológus, bölcsész, kommunikációs, szociológus stb.) max ilyen 140-150 ezer nettóra számíthatnak még sok-sok évig, akár évtizedig, de nem érdekli őket, mert majd a pasi megteremti az anyagiakat, nekik elég csak beleülni. Könyörgöm, hol van itt az egyenrangúság?

Én egyenrangú félként szeretnék tekinteni egy nőre, de akkor legyen egyenrangú is amit az életben elér. Csak úgy tudom egyenlőnek tekinteni.

2018. szept. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%
#2 nem azért jelentkeznek a nők (és a férfiak sem) "büfészakra", mert úgy tevezik az életüket, hogy majd egy pasit jól lehúznak, hanem azért, mert elhivatottak x szakma iránt. Most komolyan, ennyi erővel engem is le lehetne ugatni, hogy rbanc kva vagyok, mert orvostanhallgatóként 6 évig (majd életem végéig) hülyére tanulom magam azért, hogy szétrohadjon alattam a kórház, szarul keressek majd, ingyen túlórázzak, a saját fizetésemből vegyem meg a gumikesztyűt és egyéb alapvető felszereléseket és mosolyogva toleráljam, hogy a betegek jelentős része úgy beszél velem, mintha a végbeléből rángatott volna elő, mert mindezt csak azért csinálom, mert egy pasival akarom majd eltartatni magam. Hát a nagy lóphaszt.
2018. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

EGYELŐRE és nem egyenlőre

Mérnökként megtanulhatnál írni.

2018. szept. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ. Ha ez azt takarja, hogy majd lepasszolja a gyereket bölcsibe es rohan vissza önmegvalósítani akkor taszító.
2018. szept. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%
Számomra se nem vonzó, se nem taszító.
2018. szept. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
vonzó
2018. szept. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%
Bizonyos határokon belül vonzó, de csak addig, amíg át nem esik a ló túloldalára a csajóka, s egy vérszomjas törtető, mindenkin átgázoló hárpia nem lesz belőle.
2018. szept. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én voltam ilyen nővel, mindenkin átgázoló törtető típus, a szex iszonyat jó volt vele, 8 hónapig a szeretője is voltam. 21F
2018. szept. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

#4

Tipikus büfészakos pojácák kötnek bele a helyesírási hibákba, remélem te nem ilyen vagy :)

#3

Csak tudod az a baj, hogy ha egy férfi lenne a te helyzetedben, hogy "neki ez a hivatása" de nem fizetik meg, akkor a legtöbb nő ezt nem így fogná fel, hanem az hogy basszus te vagy a férfi, hogy tudsz beleülni a szarba? Ezt onnan tudom pontosan jól, hogy én ismerek orvos, tűzoltó és egyetemi tanársegéd volt általános iskolás osztálytársamat is, akiknek igenis szemükre vetették már nők életükben, hogy miért nincs pénz? És nem érdekelte őket az a kifogás, hogy mert ők nekik ez a hivatásuk és hát az állam így meg úgy nem fizeti meg... ez a nőket nem hatja meg.

2018. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!