Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok. Ciki ha a pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ciki ha a pasinak klasszikus telefonja van?

Figyelt kérdés

Pl ha a randin előveszi a telóját és nem egy régi, de sima nem okostelefonja van akkor mit gondolnál róla?


30 év környékén.



2018. szept. 18. 10:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásol semmit. Remélhetőleg férfiasság szintjén is a klasszikus értékeket képviseli :D
2018. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Minden az ok-okozaton alapszik.

Azért nincs okos telefonja mert:

* nincs rá szüksége

* nincs rá pénze

* nem tudja kezelni


Az első teljesen elfogadható indok. A másodikat is meg lehet érteni, ha nem erre költené a pénzét. A harmadik indok pedig nevetségessé tenné.


Tehát amíg azért nincs valamid, mert te így döntöttél, addig általában nem gáz. Viszont ha te szeretnéd azt a valamit, de mégsem tudod megteremteni magadnak, az már negatív kategória.


Ez nem csak a tárgyakra igaz, hanem például a kapcsolatokra. Vannak "férfiak", akik azt állítják, hogy azért nincs barátnőjük, mert nem kell nekik. Az igazság pedig az szokott lenni, hogy azért nincs barátnőjük, mert ők nem kellenek a nőknek. Remélem érzékeled a különbséget.

2018. szept. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Igaz, azt nem írtam oda, hogy azért mert nincs rá szükségem és vagy pénzem.


A 80 ezer alatti kategóriától herótom van, mert mind sz@r. A 150-200-as kategóriát meg nem tudom megfizetni és nem is akarom.


Ezért akarok egy egyszerű telót amivel telefonálni lehet, de ebben a k_u_rva társadalomban megítélnek minden miatt és ezért kérdezetem véleményt.

2018. szept. 18. 12:07
 4/13 anonim ***** válasza:

Felőlem legyen neki olyan, amilyet szeretne. Ugyanez igaz bármilyen más holmira is, neki kell használni, nem nekem, akármennyire próbálja itt gyakorin megmagyarázni a sok örökszűz lúzer, hogy csak az számít, hogy egy pasinak béemvéje legyen. Viszont a témához kapcsolódóan nem magával a telefonnal, hanem az illető személyiségével lehetnek olyan problémák, amik miatt nem biztos, hogy folytatnám az ismerkedést vele. Pl én nem bírom, ha valaki abszolút, ész nélkül, megrögzötten ellenez minden technológiai újítást, mert "minek az", "ezer éve is tudtak élni xy kütyü nélkül", "mennyivel jobb volt, mikor gyerekkoromban kint játszottunk egész nap", stb stb. Szerintem normális ember ki tudja választani, hogy számára a kütyük és a különböző funkciók, alkalmazások közül mi számára a hasznos és mi az, amire nincsen szüksége. Döntésképtelenséget és szélsőségekben való gondolkodást sugall, ha valaki abszolút minden 21. századi dolgot elutasít vagy a másik véglet, mikor ész nélkül veszi a legújabb iphone-t vagy egyebeket, mikor a régi még tökéletesen működik. Nem ismerkednék olyan férfival, akit nem lehet egy üzenetküldő alkalmazásban elérni (akár laptopon, gépen vagy más eszközön facebookon vagy emailen, tudom, hogy sokan utálnak telefonon pötyögni), csak telefonon felhívni, sms-t küldeni vagy személyesen találkozni.

Nem szimpatikus az sem, amit már valaki írt előttem, mikor valaki azzal áltatja magát, hogy neki semmi szüksége pl egy okostelefonra, mert ezt könnyebb mantrázni, mint beismerni, hogy nem telik rá. Nincs gond sem azzal, ha valakinek nincs szüksége rá, sem azzal, ha nem engedheti meg magának, az önáltatás és a valóság tagadása a probléma. Még sokkal kevésbé vonzó, ha teljesen hisztérikussá válik a témával kapcsolatban, leszól mindenkit, aki nem ért vele egyet, esetleg engem is beállít mindenféle agymosott zombinak meg egyebeknek, ha bizonyos funkciókat szeretek a telefonomon használni.

Az sem túl vonzó, ha valaki azzal haknizik, hogy ő nem tudja használni az okostelefonokaz, nem ért ő ehhez, stb. Egyrészt gáz a képességeink hiányával felvágni, másrészt 30 évesen még nem olyan öreg valaki, hogy egy okostelefonon legalább az alapvető funkciókat ne legyen képes megtanulni kezelni egy kis gyakorlás után, hacsak nem fogyatékos. Ha az ötvenes apámnak is sikerült, akkor egy 30 évesnek is fog.

2018. szept. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 peca1000 ***** válasza:

Veszel egy használt, idősebb csúcsmárkás okostelefont és használd azt.


Én 13.000 Ft-ért vettem egy olyan telót, amin olyan régi Android van, hogy a Youtube videókat sem játsza le.


De ránézésre egy csaj se mondaná meg, hogy újszerű, vagy öreg, mert olyan egyformán néznek ki ma az okostelók

2018. szept. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak egy sokéves nokiája volt, mikor megismertem. Furcsállottam, de nem volt vele gond, telefonálni, sms-ezni tudtunk.

Nem sokkal késöbb vett egy okostelefont. Eltelt pár év, és már ki se lehet robbantani a kezéből. Öt percet nem lehet eltölteni anélkül, hogy messenger, játék vagy valami miatt MUSZÁJ nyomkodni.

Messengeren bármikor elér, már nincs értelme a telefonnak.


Hiányoznak a régi idők, mikor munka közben alig vártam a tíz perc pihit, mikor hallhattam a hangját. Mikor séta közben beszélgettünk, nem telefont nyomkodtunk.


Jó dolog az okosteló, de manapság túl hamar tesz függővé. Nekem előny lenne ma már, hogy nincs.

2018. szept. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kicsit furcsa ez a 80 alatt mind szar hozzáállás. Régebben volt egy középkategóriás Xperiám, 50 körül vettem, semmi baj nem volt vele teljesítményben, aztán vettem fele annyiért egy kínai Huaweit, ami papíron ugyanazt tudja, ezzel sincs semmi gond. Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy nem telik a legújabb 7-es BMW-re, ezért inkább buszozol.
2018. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező, fordítva kéne gondolkodnod.

Amelyik nőnek számít, hogy milyen telefonod van, azt azonnal páros lábbal rúgd ki. Mert ennyit érdemel.

Innentől a klasszikus telefonod igazából szűrő: kiszűri a semmitérő nőket, tehát nem kell rájuk időt, pénzt fecsérelned, mire kiderül, hogy nem való hozzád.

2018. szept. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Goldmund73 IGAZAD VAN!!! Köszi!
2018. szept. 18. 13:09
 10/13 anonim ***** válasza:
30%
8.: ezt csak akkor lóbáljàtok, hogy kiszűri a nőket, ha nektek sincsen cserébe igényetek egy csinos lányra, beéritek egy ronda kövérrel.
2018. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!