Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel lekoptatott vagy türelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel lekoptatott vagy türelmem kéri?

Figyelt kérdés

Egyik kollégám felvetette, hogy megismerné az "új kollégákat". (Ezt nekem mondta) És ezt a szálat tovább vittem, hogy nekem nem lenne ellenemre. Erre azt válaszolta, hogy most nem,majd később. Igaz tudom, hogy most elfoglalt és van gondja. De még hozzátette azt, hogy kell egy kis idő mire összekapja magát. ( magával se randizna )


Ezt ne vegyem elutasításnak? Vagy engedjem el?

L


2018. szept. 18. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Lehet nagy volt a szája, és mivel azt mondtad neki, hogy nem lenne ellenedre, kicsit talán beijedt.

Vagy tényleg vannak gondjai, amibe nem akart itt és most belerángatni, és azokat a dolgokat szeretné először lezárni, és csak azután.

2018. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lett volna sok értelme annak, hogy ezt mondja, aztán rögtön lekoptat. Türelmet kér.
2018. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg csak a szája volt nagy. Ha valakit meg akarok ismerni, nem hónapok múlva akarom. De kérdezd meg tőle, itt sose derül ki.
2018. szept. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az "új kollégák" többes számban van. Lehet, hogy nem rád gondolt, hanem a dögös kolléganődre.
2018. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs más új kolléga, (nincs más? másik nő??)

akkor akár a türelmedet is kérheti, de szerintem nem biztos, hogy olyan jó arc ez a pasi, hogy ezt az egészet így intézi.


Én a helyedben ezt megkérdezném tőle: Figyi, a múltkor ugye felvetődött, hogy összeütközünk valahol kicsit beszélgetni, aztán te lekoptattál engem, vagy csak legyek türelmes, mert szeretnéd a kiruccanást?


Ha nem használod a randi szót, még csak meg sem tudod alázni magad. Mit szólsz? Én tuti ezt tenném.

És nem álltatod magad feleslegesen.

2018. szept. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!