Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ez az "én is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez az "én is szeretlek" úgymond csak szófordulat lehetett adott helyzetre, vagy esetleg kezd szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy felnőtt kapcsolatok kategória, és bár húszon felül vagyok jóval, mégis ilyen semmiség dolgokon agyalok, mert rég volt kapcsolatom, és nagyon szimpatikus nekem ez a férfi.


Igazából valamivel kapcsolatban épp kicsit "szívtam a vérét" nem bántóan, csak egy kis poénos piszkálódás, és erre mondta, hogy én is szeretlek, majd megpróbáltam szépíteni kicsit, de csak még jobban belekeveredtem és ismét nevetve mondta, hogy köszi én is szeretlek.

Három hete tart az ismerkedésünk, elég lassan sikerült haladni, így csak legutóbbi randinkon volt az első csókunk.


Tehát ilyenkor ez csak szófordulat, vagy esetleg lehet talán több is? Tudom nem voltatok ott, nem ismeritek, de érdekelne a véleményetek.


2018. szept. 19. 09:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gesztusait, a tetteit kéne inkább figyelni, mondani bármit lehet. De a testbeszéd mindig árulkodó: ha csók közben éreztél rajta pl. remegést, izgulást, az jó jel, ezek mutatják, hogy igazából milyen hatással vagy rá.
2018. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Ez csak poénkodás, szófordulat volt, semmit ne láss mögé:D


Aki valóban komolyan is gondolja, az csak nyög, meg makog, meg szipog akkor amikor bevallja az érzéseit-már ha komolyan gondolja.

2018. szept. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de én tuti nem használnék ilyen szófordulatot bárkinél, nehogy félreértsék. Szerintem valamennyire elmondható, hogy csak közeli kapcsolatban használják ezt a szófordulatot, nem akárkinél. Ez csak egy vélemény


Egyetértek a fenti válasszal, más szempontok is számítanak, végülis nem csak ennyiből kéne ítélj!

2018. szept. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Hát nem tudom, ha valaki kötekedik velem, főleg lány, akkor van, hogy én is mondtam neki, hogy "köszi, én is szeretlek". Ez inkább csak reagálás arra, hogy mennyire szarul esik neki a beszólásod. Kétlem, hogy egy férfi ennyi idő alatt szerelmes lesz.
2018. szept. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

"Aki valóban komolyan is gondolja, az csak nyög, meg makog, meg szipog akkor amikor bevallja az érzéseit-már ha komolyan gondolja."


Ha megvan vagy 16 éves, akkor biztosan igy van.

2018. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
30-on felüli férfinél volt már ilyen tapasztalatom, még huszonéves ifjúságomban :D
2018. szept. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy ilyet tapasztaltál, de nem ez az általános.
2018. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Vannak kivételek (nagyranőtt “felnőtt” gyerekek), de miért is kell általánosítani? A többségre nem ez jellemző.
2018. szept. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez így, ebben a helyzetben elég egyértelmű, hogy érez valamit irántad, mert csak úgy ilyet nem mond senki. Főleg nem randin és akkor, ha nem érezne semmit, pont azért, hogy ne legyen ebből félreértés.
2018. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!