Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igazi vörös és zöld szemü nök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi vörös és zöld szemü nök ha, vannak köztünk itt az oldalon nektek tetszene egy egyszerü barna hajú kék szemü férfi?

Figyelt kérdés
2018. szept. 19. 17:39
 1/8 próbálokkedveslenni ***** válasza:
59%
VÖRÖS szemű nő? Mi a ... ?!
2018. szept. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

En meg nem lattam "voros es zold" szemu not. Fotot tudsz linkelni?:)))


Szerinted hany %ban szamit egy nonel az illeto szem es hajszine?

2018. szept. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vörös hajú és zöld szemű nőt én Magyarországon még nem láttam, általában barna szemük van, a pasiknak meg inkább kék. Szerintem Skandináviában meg Angliában keresgélj, ott jobbak az esélyeid.
2018. szept. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vörös szemű nők?

Amúgy zöld szemem van, a sötétbarna/fekete hajat szeretem, meg a barna, illetve zöld szemet. De nyilván nem ez a döntő.

2018. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"En meg nem lattam "voros es zold" szemu not."

Zöld szemű, de sokat sírt vagy egész nap hegesztett. :D

2018. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megfigyelésem szerint a kék szemű nők általában még kevésbé állhatják a kék szemű férfiakat, mint a barna szeműek.


De attól persze még nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése, van ilyen is, olyan is.

2018. szept. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, én mindig úgy tartottam, hogy alapvetően a barna haj, kék szem az estem, de ez egy olyan szempont, ami vajmi keveset befolyásolt a párválasztásomnál.
2018. szept. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

“Igazi” (olyan vicces ezt mondani,mintha gyarbol lenne vagy nemtudom) voros a hajam,es zold a szemem.

Teljesen magyar szarmazasu vagyok.

Nekem eddig csak barna haju - barna szemu fiuk tetszettek.

Nem tudnam magam elkepzelni egy voros haju fiuval pl.

2018. okt. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!