Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne most ebből valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne most ebből valami?

Figyelt kérdés
Régen megismertem egy lányt, nagyon jól elvoltunk, de nem igazán lett semmi, nem volt túl jó az időzítés, el is siettük, pedig mindketten akartuk. Most így évek múlva, felnőtt fejjel újra elkezdtünk beszélgetni és megvan még mindig a szikra, továbbá nagyon jól elvagyunk. Mire kellene figyelni most, hogy jobbak legyenek a körülmények? Tudom kettőnkön múlik, de na. Őszintén szólva már nagyon rég nem voltam ilyen helyzetben, már-már elfelejtettem, hogy hogy is megy valakinek a meghódítása. :D
2018. szept. 19. 18:48
 1/5 anonim válasza:
19%
Sok pénz.
2018. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
80%
Tudom most lepontoznaj, de a csajok szeretik a pénzt, és nem árt ha van.
2018. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nem én pontoztalak le, mert bizonyos mértékben igazad van.
2018. szept. 19. 19:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyit furcsállok ebben, hogy ha tegyük fel nincs sok pénz, akkor már egy jónak ígérkező kapcsolatból sem lehet semmi? Többet számít a sok pénz, mint az érzelmek?
2018. szept. 19. 19:11
 5/5 wrspeed80 válasza:

A pénz dolog teljesen a lányon múlik. Ha ennyire fontos neki akkor talál majd egy Andy Vajnát magának, te meg örülhetsz mert jobbat érdemelsz nála.


Hívd el vacsizni, meginni vmit stb aztán majd kialakul

2018. szept. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!