Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasi visszautasított az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasi visszautasított az első randi után, szerintetek megpróbálkozzam kicsit később vele újra?

Figyelt kérdés
Az első random nagyon izgultam és kicsit többet ittam. A pasi teljesen kedves volt, nyomult rám (megfogta a karom, táncoltunk). Azt mondta jól érezte magát, majd másnap írta, hogy a korkülönbség miatt nem akarja folytatni. Ő 23 én 20. Én erre elbúcsúztam tőle diplomatikusan és sok sikert kívántam neki. Azóta is ő jár a fejemben, nem tudom mit csináljak.

2018. szept. 19. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
semmit. nem akarja, es kesz.
2018. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Sok a korkülönbség? 😂

Ez egy hülye kifogás,semmi több. Gyáva alak lehet. Találsz jobbat.

2018. szept. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a legrosszabb, hogy úgy búcsúzott el a randi után, hogy nyomott egy csókot a nyakamra és nem mondott semmit. Másnap meg lekoptatott.
2018. szept. 19. 21:02
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Ez, tényleg nagy korkülönbség, igy nagyon gyorsan felejtsd el.
2018. szept. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha ti elutasítotok valkit, azt szeretnétek, hogy hagyjon békén, vagy hogy tovább nyaggasson? Na, ugye
2018. szept. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez a pali csak kamuzott szívem. Nem akar tőled semmit. Hagyd a pibe!!
2018. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az előbb írtál ki egy kérdést, hogy senki nem közeledik hozzád. Most akkor nem értem, ha volt randin, akkor az előző kérdés miért?
2018. szept. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az összefüggést próbálom megkeresni, mert ebben az esetben kezdeményzetem de egyből el lettem utasítva.
2018. szept. 19. 22:17
 9/10 anonim ***** válasza:
69%

Nehéz erre úgy válaszolni, hogy valójában nem ismerünk.

Elhiszem, hogy helyes vagy, meg okos, azt viszont nem látjuk, hogy hogy viselkedsz a másikkal.


Lehet, hogy eddig pont csak olyannal találkoztál, akinek nem voltál szimpatikus annyira, hogy folytassák veled.

Szóval nem biztos, hogy benned van a hiba.

2018. szept. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

“Ha ti elutasítotok valkit, azt szeretnétek, hogy hagyjon békén, vagy hogy tovább nyaggasson? Na, ugye”


Amikor a nők elutasítanak téged pl egy szakítás után, és a dolgok nagyon bonyolultak, mert szeret téged….. hogy hagyd őt békén, közben meg arra gondol hogy írjál neki, beszélgess vele, tehát hagyd is őt békén meg ne is, beszélgess is vele, meg ne is.

Fordítsd le mit akar a nő. Maradj elérhető távon belül, de ne legyèl sok, ő majd irányítja a dolgokat, hogy mi hogyan merre…

2022. júl. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!