Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon miért csinálta?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálta?

Figyelt kérdés

A helyzet az volt , hogy az egyik társkereső oldalon megismerkedtem egy sráccal, majd találkoztunk. Minden klappolt , sok közös volt bennünk , mind érdeklődési körben , mind pedig az életkörülményeinkben. Nagyon jól éreztük magunkat , szinte már kapcsolat jellegű volt a dolog. Megtudtunk egymásról nagyon sok mindent. Ő többek között azt is rólam hogy nem voltam még úgy senkivel, de nem változott semmi. 3 hét múlva beközölte hogy nem akar kapcsolatot, annak ellenére , hogy olyan dolgokat mondott nekem és beszélt rólam ismerőseinek amiből azt gondolnám különleges voltam a számára. Nem feküdtünk le egymással.

A kérdés . Vajon miért húzta eddig a dolgot ? Mi járhatott a fejében ? Férfiak mit gondoltok erről a viselkedésről ? ( férfi szemmel tuti egy egyszerű válasz az egész erre csak mondja meg valaki hogy mi az mert nagyon kíváncsi vagyok. :D)

Éljenek a férfiak és az "egyszerű" gondolkodásuk!



2018. szept. 21. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

Ha jól értelmezem te még szűz vagy? Lehet kicsit beijedt tőle, vagy rossz tapasztalatai vannak szűz lányokkal, vagy csak szimplán nem akar tanár bácsit játszani.

Hány évesek vagytok?

2018. szept. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Az lemaradt: ha tényleg szűz vagy, lehet normális pasi és nem akart kihasználni még mellé.

#1 voltam.

2018. szept. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Igen.

Én 20

Ő 25

Nem volt még szűz lánnyal tapasztalata.

2018. szept. 21. 00:44
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

valószínűleg talált nálad egy jobbat.


egyébként éljenek a nők, és az értelmetlen logikátlan felfoghatatlan gondolkozásuk...

puszi mielőtt besértődsz!

2018. szept. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Lehet.

Nem sértésből írtam a férfiakra azt a mondatot, csak tényleg nem értettem ezt az egészet. Nyilván ezer oka lehet. Erre ő tudja a választ , csak valahol mégis sz*rul esett a dolog.

Nem vagyok sértődékeny ;)

2018. szept. 21. 00:50
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Tényleg sok oka lehet. Sok embernél kizáró ok, ha egy lány még szűz. Az is lehet, hogy másoktól hallotta, hogy ne kezdjen szűz lánnyal mert nem éri meg. Meg azért átlagba a szűz lányok nem állnak meg az elsőnél. És lehet nem akart első lenni.

Nekem életembe két szűz lány barátnőm volt, mindkettővel vége lett. Egyikkel 1 év, másikkal 9 hónap után. Lehet ezután már én is meggondolnám. Bár szeretetem az olyanokat, akiken még nem ment keresztül a fél város :/.

2018. szept. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Vagy van valami szegyelni valoja

Vagy csak szimplan ossze sz@rt magat attol hogy nemsokara puncit lat ennyi.

Ha mas csaj is volna kepbe attol meg meg akarna huzni

2018. szept. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De alapvetően nem értem ha két ember jól érzi magát és működik a kémia miért akkora dolog ez a szüzesség . Ez egy állapot ami után lehet hogy nagyon jól működne a szex. Mondom most ezt 20 évesen szűzként. Szóval ne érts félre ,nem magam ellen beszélek , pont azért vagyok szűz mert még nem jött el egy olyan valaki akivel egyáltalán lefeküdtem volna és utána nem hagyott volna ott mert ő csak dugni akart címszóval. Könnyűvérűség meg sajnos nem jellemző rám.
2018. szept. 21. 01:05
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Privátba írtam, ha lehet és kérhetem, válaszoljál már. Előre is köszönöm :)
2018. szept. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"egyik társkereső oldalon megismerkedtem egy sráccal" - khmm. Társkereső oldalon...ahonnan nem biztos, h kiregisztrált. Ennyi. Talált mást.


A férfiak tényleg nem bonyolultak. Keresd mindig a legegyszerűbb megoldást náluk.


Ja, és nem sértésből írtam. Talán az egyik erősségük ez. Nem komplikálnak, kombinálnak.

2018. szept. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!