Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit szólnátok ahhoz, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ahhoz, ha valaki az első randi után azt mondaná nektek, hogy: "Edddig csak tökéletes nőkkel randiztam, de veled kivételt tette. "?

Figyelt kérdés

Velem ez történ, nagyon bántott, és elkezdte sorolni, hogy a tökéletest úgy értette, hogy nálamnál sokkal szebbekkel, aranyosabbakkal, olyannal, aki minden férfinak kellene.

Akkor miért randizott velem? Nagyon rosszul esett. :(

Én 25/N, a randipartnerem 28/F



2018. szept. 26. 09:34
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
történt*
2018. szept. 26. 09:35
 2/26 A kérdező kommentje:

a kérdésben: tettem*

Bicsi, telóról írok, és eléggé stresszes hangulatban

2018. szept. 26. 09:36
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Az ilyen férfit k**** gyorsan el kell felejteni... Mondom ezt férfiként.
2018. szept. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Bocsi
2018. szept. 26. 09:37
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó randi lett volna részemről.
2018. szept. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
97%
Csak manipulálni akar. Dobd ki a francba.
2018. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván rosszul esne, de megmondanám neki, hogy rendben, majd fognám magam és otthagynám. Remélem nem gondolkoztál azon, hogy még egyszer randizz vele ezek után.
2018. szept. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%

Kozoltem volna, hogy ok, te dolgod, de akkor maradj is meg naluk, engem meg hagyj beken.

Talan meg neked kellene halasnak lenni, hogy leereszkedett hozzad? NEM!

Te meg mondd meg neki, hogy eddig csak FERFIAKkal randiztal, de most kivetelt tettel.

2018. szept. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Jól éreztük magunkat egymás társaságában. Láttam az ex barátnőjéről képet, tényleg gyönyörű lány, de nem értem, ha neki csak a tökéletes kell, és én minden bizonnyal nem vagyok az számára, akkor miért jött el randizni velem, és miért nem mondta vissza, hogy nem vagyok az esete. Velem akarta volna tesztelni magát? Vagy fogadásból tette? Két napja sírok miatta, soha nem volt még ilyesfajta megaláztatásban részem. :,(
2018. szept. 26. 09:43
 10/26 anonim ***** válasza:
92%

Azt mondtam volna, hogy már értem, miért nem sikerült egyikkel sem a komolyabb.

Lol, ilyen tényleg létezik? Szerintem az a legjobb, ha szimplán lerázod a srácot. Nem kell kimutatni, hogy megsértett, csak ne törődj vele.


Ennél a pasinál csak jobbat találsz!

2018. szept. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!