Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A szexmentes élet amit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexmentes élet amit a csúnyák élnek könnyen vezethet depresszióhoz?

Figyelt kérdés
A csúnyák hajlamosabbak a depresszióra mint a szépek?
2018. okt. 16. 11:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Semmi köze egyiknek a másikhoz.

A depi alkati kérdés. Lehet végtelenül rondán is boldognak lenni, megannyi programon résztvenni és élvezni, míg ritka szépen is magányos, unalmas életet élni.

2018. okt. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
3%
Ne legyél negatív, fogsz te is szexelni. Hány éves vagy? Nemed? Lányként esélytelen hogy ne szexelj...
2018. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%

Nem hiszem. Én azt kívánom, bárcsak szűz maradtan volna. Ronda, taszító pasival szexelni ronda, taszító nőként rosszabb, mint egyáltalán nem szexelni.

Férfiaknál nem tudom, hogy működik. Ők biztos el tudnak vonatkoztatni a saját szexre alkalmatlan külsejüktől és attól is, hogy éppen mi van a lyuk körül. Sőt, ha nem szégyenlősek, nekik ott a prostizás.

2018. okt. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában a szexmentes élet nem. Vagy akkor az összes tibeti szerzetesnek mélységes letargiába kéne lennie.
2018. okt. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagyok miatta depressziós. 20/F
2018. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
nem emiatt vagyok depressziós
2018. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

2


Mármint a vágyakkal teli minőségi szexre értettem. A szex már megvolt többször is csak egyáltalán nem volt kielégítő ezért nem látom értelmét.


De valahogy azért a minőségi szex nem alapszükséglet? Én azt gondoltam, hogy az. És pedig ha alapszükségleteid nincsenek kielégítve az szinte minden esetben mentális problémákhoz vezet, csak mindenkinél másképp nyilvánul ez meg. Van aki depressziós, van aki szorong, van aki agresszív, van aki egyszerűen csak zakkant, barom lesz.


Pusztán emiatt tettem fel a kérdést mert látszólag a teljes értékű élethez a jó szex is kell.

2018. okt. 16. 11:56
 8/22 anonim ***** válasza:
37%
Egy normálisan működő embernek szüksége van rá. Aztán látod a párocskákat, és eszedbe jut, hogy te meg nem kellesz senkinek. Na ez a depresszió képlete.
2018. okt. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Vagyis neked a minőségi, kielégítő szex, hogy jó csajod van, akire jobban felizgulsz, és mit neked szerelem meg belső érték, csúnya nővel depressziós vagy és boldogtalan... Aha, értem.
2018. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
A szex nem alapszükséglet.
2018. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!