Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ha, egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha, egy pasi igénytelen megtud változni egy nöért? Ti összejönnétek ilyennel? Hogyan kellene közölni, hogy adjon magára? 21/N

Figyelt kérdés

Van pénze a pasinak de nem ad magâra. Rossz a lehelete, és ilyen alap ruhákba öltözködik ami nyulott.Stílustalan.Izzadtság szaga van, nem használ parfümöt sem spray-t. Nem nagyon borotválkozik lassan már osember, izzad a tenyere és szerintem fogat sem mos. Ha mellé állok ugyérzem egy kissé csöves , megjelenni nem szivesen lehetne vele.

Nemértem akinek van pénze és jut rá, miért nem fontos ?



#pasi #öltözködés #Igénytelenég
2018. okt. 25. 00:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem. Kinőttem a "Majd én megváltoztatom a szegény, elveszett pasit" korszakomból.
2018. okt. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%

Te most át lettél az elején baxva vagy tudat alatt vonzódsz a hajléktalanokhoz?

32/f

2018. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Egy ideig el tudja játszani, hogy megváltozik. De ha magáért nem hajlandó változni, senkiért nem fog.
2018. okt. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom tized annyira nem foglalkoznal az urgevel ha atlagos keresetu lenne.

Chujj de erdekes...

2018. okt. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
25%
Te miért akarsz ilyen undorító emberrel járni? Más okot én sem látok, csak a pénze miatt. Figyelj, ennyi erővel lehetsz prosti is, ha ennyire mindegy, csak pénze legyen a palinak, nagy eséllyel még ott is igényesebb pasikkal futsz össze.
2018. okt. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
26%
Képes lennél egy csöves kategóriájú emberrel baxatni magad, mert van pénze? És csodálkoztok, hogy ennyi incel van :D
2018. okt. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem érdekel a pénz, az nekem is van. Csak, hogy hajlandó-e változni az ilyen. Adott a kèrdés. Mert belsőleg jó ember, külsőleg igénytelen kissé.
2018. okt. 25. 01:03
 8/24 anonim ***** válasza:
27%
Kétlem, hogy belsőleg jó ember lenne, mivel a külső valamilyen szinten önkifejezési eszköze a belsőnek, és aki ilyen szinten igénytelen, az belsőleg nem oké. Pénz lesz ott a fő motiváció, kár is tagadni.
2018. okt. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
25%
Leírtál száz dolgot hogy mi miatt nem tetszik, olyan is van esetleg ami tetszik benne? Mármint a pénzén kívül?
2018. okt. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem hajlandó változni. Úgy állj hozzá, hogy az a legjobb formája valakinek, ahogy megismered. Annál csak jobban el fog kényelmesedni. Milyen lesz akkor, ha már most ilyen? Ne áltasd magad.
2018. okt. 25. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!