Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volna értelme ennyi ismerretsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna értelme ennyi ismerretség után bejelölni?

Figyelt kérdés

Már lassan fél éve itt lakom, de csak most az egyetem kezdetével kezdtem "megismerni" egy csajt a lépcsőházban. (Lehet korábban is itt lakott, de nem láttam)

Kb 2x3x találkoztam vele eddig. Beengedtem az ajtón illetve összefutottam vele a lépcsőn. Nagyon szép csaj. Nem tudom hogy van-e valakije, de megtaláltam facebookon, és azon gondolkodtam hogy bejelölöm és írok neki valamit. Nem túl nyomulós ez így szerintetek?


Van egy másik gond is, ez a csaj külföldi. Ázsiai nem tudom honnan valósi (ferde szem). Mikor találkoztunk akkor magyarul köszönt illetve így is köszönte meg hogy beengedtem. Érezhető volt a kiejtésén h nem perfekt, de az is lehet hogy csak pár szót tud magyarul. Sajnos én sem beszélek túl jól angolul... hát még nem japánul 😁

Volna értelme bejelölni, vagy inkább próbáljam meg leszólítani valami aprósággal? Hogy többet kiderítsek róla?



Azért írtam ki a kérdést, mert a legutolsó csaj, akit randira akartam hívni, azt addig tököltem vele, míg más hívta el. Mire én is összeszedtem a bátorságot, már mondta h van valakije... Pedig azt mondta h szimpi voltam, és h örömmel eljött volna velem is...


Nem akarok így járni ismét. Azóta is bánt a dolog, mert nagyon szimpatikus lányt szalasztottam el akkor!



2018. nov. 1. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Inkább bánd, amit megtettél, mintsem azon bánkódj, hogy megtehetted volna, de nem tetted meg, kihagytad, elszalasztottad. A "mi lett volna, ha ..." kérdésnél nincs rosszabb, főleg, ha rajtad múlt.

Hajrá!

2018. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szrintem meg előben hívd el valahova. Elégé ijesztő, hogy csak pár szót mondatok, a nevét se tudod de megtaláltad.
2018. nov. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2#

Postaláda 😀

2018. nov. 1. 18:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még ijesztő hogy cak úgy ráírsz.
2018. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4#

Köszönöm. Igazad lehet!

De ha személyesen megszólítom az nem gáz? Mármint valami kamu indokkal? Egyenlőre gőzöm nincs h mivel! :)

2018. nov. 1. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!