Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Digitális nomádként, azaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Digitális nomádként, azaz tényleg sokat utazó férfiként hol lenne ideális ismerkednem?

Figyelt kérdés

(Ez nem társkeresési kérdés, csak információgyűjtés)


Olyan munkám van, hogy mellette utazgathatok. Mivel szeretek is világot látni, szeretem a meleget, igen gyakran vagyok külföldön, akár hetekre.

Ez elsőre a nők többségénél előnynek tűnik, hiszen ki ne álmodna egy szép, pálmafás tengerpartról így ősszel, télen.

A probléma akkor kezdődik, amikor a realitások közbeszólnak: a legtöbb ember nem tud csak úgy elutazni hetekre, de ha meg is teheti, fél évnél gyakrabban azért nem megy sehova.

Magyarul csak alkalmi kapcsolatok jutnak nekem, amiket nem igazán szeretek. Hol tudnék hozzám hasonló életvitelt folytató nőkkel ismerkedni?


2018. nov. 17. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem kulfoldon gyakoribb ez, Mo-n ritkan adatik meg valakinek ilyen munkahely. En evente csak 9 honapot dolgozom (de fix allasom van), a tobbi idot kihasznalom arra, hogy eljek is, es ne csak nezzem egy iroda ablakabol, ahogy elmulik az eletem. De ezt kulfoldon ertem el, Mo-n nem tudom, sikerult-e volna.

Megkerdezhetem, hogy te mit dolgozol?:)

2018. nov. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is rikta, hogy valaki így tudjon dolgozni. Esetleg IT szektorban lehet ilyet találni, esetleg külföldön.
2018. nov. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Programozó vagyok.
2018. nov. 17. 20:50
 4/14 anonim ***** válasza:

Legyszives vegyel el felesegul.

:)

2018. nov. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hehe :D
2018. nov. 19. 20:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Komolyan mondtam! :) En egyutt tudnek elni hosszutavon is az ilyen problemakkal, es meg cuki is vagyok. :) Teknosos tengerpartra is elmegyunk? :) Seychelles nekem szimpi! :)
2018. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Na, máris megjött a gold digger hölgyemény :) Inkább csak azt tudom mondani, hogy hol ne. Neten rengeteg hasonló lány várja a gazdag herceget, úgyhogy jól fontold meg, kivel kezdesz kapcsolatba. Én a helyedben eleinte nem reklámoznám ezt, ami nehéz, mert ugye fontos dolog a kapcsolat szempontjából. Ugyanakkor sok csaj az ingyen utazás lehetőségét látja benne. Szóval szakmai berkeken belül próbálkoznék, azt hiszem, ahol olyan nőket lehet találni, akik szintén hasonló életet élnek/ akarnak élni, de magukat is fent tudják tartani, nem a pénztárcát látják benned.
2018. nov. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7: Szerintem meg pont a neten talal ilyet (ha mar en nem kellek neki, bruhuhu). Gondolj csak bele, csak az tud ilyen eletet elni (rajtam kivul, de en nem kellek ugye), aki szgepes munkat vegez, es igy barhonnan tud dolgozni, ahol net van. Ez nem csak programozo lehet, lehet egy sima utazo blogger, pl egy puceron jogazos, hihi (azok nalam is szebbek sajnos, de errol nem beszelunk!) :)
2018. nov. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vicces vagy :) Ezek után komolyan remélem, hogy rádír a kérdező, és együtt mentek a Seychelles-szigetekre :)
2018. nov. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

:)) Mar hiaba irna ram, mert megsertodtem! En egy hisztis gold digger vagyok! :D Inkabb menjunk mi el ketten, es irkaljunk neki romantikus kepeslapokat, hadd egye meg a penesz. :D

Ha meg kelloen kigenyoztuk magunkat, hozzuk ossze egy Jehovaval! Azok is maszkalnak a vilagban ossze-vissza teriteni, es a hosszutavu kapcsolat hivei. :DD Tokre idealis valasztas lenne neki! :DD

2018. nov. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!