Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szánalmas ha lány létemre én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas ha lány létemre én kérdezem meg? Bővebben lent

Figyelt kérdés

4éve nyílt egy bolt abban a városban ahol lakom. Dolgozik ott egy szamomra nagyon helyes srác. (Körülöttem mindenki azt mondja rá hogy nagyon csúnya) Mondhatom szerelem volt első látásra, mert azóta is csak rá tudok gondolni.(előtte általános iskolában egyszer volt ilyen érzésem egy fiúval kapcsolatban, de örökké titokban tartottam) Ha bementem a boltba mindig remegtem, vigyorogtam, és szószerint bénaztam. Anyukám sokszor látta hogy a srác is allandoan néz meg mosolyog rám. Soha nem mertem odamenni hozzá beszélgetni, pusztán az hogy láthattam nagy boldogsággal töltött el. 5 hónapja eljöttem Németországba, viszont azóta sem tudom elfelejteni. Ha rá gondolok fáj a szívem erte. Most megyek haza 2 hónapra, és arra jutottam hogy megmondom neki hogy nagyon régóta "tetszik". Nem tudom hogy ez szánalmas-e mert lány vagyok, vagy nem. Illetve nem tudom hogy kellene, mit kellene mondanom neki. Róla:(hungarista, kopasz, kék szemű, piercinges srác, félénk, csendes, segítőkész)

Rólam:(csinosabban öltözködő, kék szemű, magas, szőke)

L\24


2018. nov. 17. 11:28
 1/10 A kérdező kommentje:
Nincs a srácnak facebookja. :C
2018. nov. 17. 11:30
 2/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
75%
Jesus Christ! Már miért lenne szánalmas? Honnan veszed ezt?
2018. nov. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

szó szerint mindenki azt mondja rá hogy "csúnya"?

szánalmas,szerintem mindeki számára nem lehet csúnya egy személy.Nyilván utálják,és lehordják

2018. nov. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát azért gondolom hogy szánalmas, mert lány vagyok és nem lánynak kellene kezdeményezni. Tartok tőle hogy emiatt ő lenézne, vagy riiib*ncnak tartana. Nincs sok tapasztalatom fiúk terén. :c


Úgy értettem, hogy a barátaim, anyukám, testvéreim mind azt mondják rá, hogy csúnya. De nekem pont ő az ideálom.

2018. nov. 17. 11:56
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem kell azzal kezdened, hogy tetszik neked, csak beszélgess el vele. Másodiknak kérdezd valami kicsit mélyebbről, amire nem lehet egy mondatban válaszolni, és mond, hogy elmehetnétek kávézni.


Ha a boltban abszolút nincs vele lehetőség kettesben beszélni, akkor tényleg legegyszerűbb, ha egy papíron megadod a telszámod, hasonló üzenet kíséretében, hogy kiváncsi vagy rá, ha van kedve igyatok meg együtt egy kávét.

2018. nov. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
#2 a többi nőtől. Ők terjesztik egymás között, hogy ha nő kezdeményez, akkor utolsó retek prostituáltnak fogja hinni a pasi, és még a tér-idő kontinuum is felborul, és megsemmisül a világegyetem, mert nagyanyó akitől hallották, az biztosan tudja :D
2018. nov. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

6: a férfiak egy része is úgy gondolja, hogy ha egy nő kezdeményez, az "kvrva". Mondjuk a férfiak ezen része, ennyit is ér.


Ettől függetlenül tényleg a természetes szerep az, ha a férfi teszi meg az első konkrét lépést. Ha viszont olyan a helyzet, hogy erre nincs lehetőség, akkor nyugodtan kezdeményezzen a nő. Annál is inkább, mert ez csak érdeklődést mutat ismerkedésre, ami ismerkedés 5 perc beszélgetés után véget is érhet.

2018. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A cetlis ötlet nem rossz.Ráírod a neved,a számod,meg hogy szívesen ismerkednèl vele.Ennyi...
2018. nov. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem menj oda. Köszönj neki, hogy hello, nézd telibe. Várj. Nézd. És kérdezd meg lenne e kedve és mondj valami nagyon konkrét valamit, hogy mikor hol találkozni. szóval ne legyen ilyen, hogy megbeszéljük mikor. Hanem pl ma este a hunyadi téren találkozni. Vagy egy beüllős helyen vagy bármi.


Ez világos. És egyértelmű. Nem lesznek kétségeid a végén.

2018. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket. Szerintem a cetlis dolgot próbálom meg. Sajnos a boltban nincs lehetőség rá hogy beszelgessek vele, csak ha cigizik. Varom nagyon a reakcióját.
2018. nov. 17. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!