Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha a házasságok nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a házasságok nagy része válással végződik és a párkeresésben a nőknek és a férfiaknak is gondot okoz a válás után a gyerek az újrakezdésben, akkor miért akar mindenki gyereket egy kapcsolatból?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 14:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenki akar gyereket. Lásd Magyarország 2018 népességfogyás.
2018. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem akar mindenki gyereket.

Egyébként a legalapvetőbb ösztönünk... Mármint személy szerint én se szeretnék gyereket, de azért enyhén szólva nevetséges dolog megkérdezni, hogy miért akarhat valaki... Az élet természetes, szerves, fontos része a reprodukció, talán a legfontosabb. Emellett a gyermeknevelésnek is megvannak a maga örömei.

(Plusz az emberek nagy része nem úgy vág bele a babaprojektbe, hogy "na majd úgyis elválunk, és akkor de rossz lesz" :D )

2018. nov. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Na ezzel a válasszal tök egyet értek.

32/f

2018. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Mert mikor gyereket akarnak, még úgy néz ki a kapcsolat, ez egy tartós, mondjuk úgy örök kapcsolat lesz. Tudnák, 3-5-10 év múlva el fognak válni, valószinű, nem vállalnának gyereket.
2018. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
végül is az előttem lévő 4 ember megmondta a választ :)
2018. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem miért nem azt kérdezted egyáltalán miért akarnak házasodni az emberek.

Elmondom, hogy mi terveztük a gyereket, sajnos az idegrendszere nem fejlődött ki teljesen, illetve azt hittem azért a 100 egység szexből egy 30 megmarad gyerek után is, de sajnos nulla lett. 41F

2018. nov. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hogy kerek legyen az életük...😕
2018. nov. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Én pl. mindig is akartam gyereket. Igaz, elváltam, de a gyereket soha nem bántam meg.
2018. nov. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
Én a férjemet igazán a gyerekek után ismertem meg! Lusta apa volt a veszekedések mindig abból adódtak hogy 100% ellentétes a gyereknevelési elvünk! Neki az apaság abból állt hogy szeretet, foglslkozás stb pénzt adott a gyerekeknek megvett minden szart, és attól ő volt a legjobb apa! Mindegy 8 évig ment ez utána már egészségtelen lett a légkör a házban a gyerekeknek és elváltunk. Senki nem indul neki egy házasságnak úgy hogy szakítani fognak! Aki az én gyerekeimet nyűgnek tartja ha velem akar lenni akkor az ilyen ember mehet a f aszba alapból! Nekem nem nyűg más férfi gyereke! Sőt ugyanúgy bánom vele mintha az enyém lenne! Mert minden igaz szülőnek a gyermeke az első!
2018. nov. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%
*bocsánat! Szeretet és foglalkozás HELYETT...
2018. nov. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!