Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, miért mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, miért mondjátok, hogy keresitek/megismernétek a kiszemelt nőt, ha utána teljesen eltűntök?

Figyelt kérdés

Mindegy, hogy szórakozóhelyen vagy neten ismerek meg valakit, az első találkozás után nagyon sok esetben nincs folytatás. :-(

És persze nem olyan esetekre gondolok, mikor nem vagyunk vagy nem 'úgy' vagyunk szimpatikusak egymásnak, hanem mikor tök jól elbeszélgetünk, talán még a pasi csókot is kezdeményez, ígéri, hogy biztosan keres,

úgy tűnik, tényleg jó a benyomás, és kölcsönös, elmondja, milyen jól érezte magát, megkeres, bejelöl, stb. Az ember lánya pozitívan hazamegy, várja a hívást, üzenetet, de semmi. Még annyit sem, hogy bocs mégse, vagy találkoztam valaki mással.


Akkor miért van szükség a kezdeti 'hitegetésre'? Mi motivál benneteket ilyenkor?


Köszönöm a válaszokat.


N



2018. nov. 25. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Ugyan azért, amiért a lányok.

Korábban megfogalmazódott bennem ugyan ez a kérdés, ajánlom figyelmedbe:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..



Egyébként ez az elutasítás legegyszerűbb módja, így bármiféle következmény, kellemetlenség, kínos szitu elkerülhető, nemtől függetlenül.

2018. nov. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :-)

Bár én sosem ígérem senkinek, hogy keresem, és utána mégsem.. Nem kötelező elkérni a számom, bejelölni, ezért nem értem, ha ezeket meglépi valaki, utána miért akad el a dolog.

Nem kéne elutasítani, ha nem is érdeklődne előtte. :-/

2018. nov. 25. 20:45
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Én akkor szoktam eltűnni mikor közbejön olyan hogy, kiderül barátja van, távkapcsolata, nem zárta le még fejben, hajtogatja hogy neki nem kell pasi, pedzegeti hogy elköltözik innen mert utál itt élni, kiderül hogy tök utálatosan viselkedik mindenkivel, illetve kiderülnek olyan dolgok amik unszimpatikusak. Ezek természetesen 1 találkozás után, ha már több randi volt mondjuk akkor nyilván megbeszéljük hogy mi a helyzet.
2018. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Nő vagyok, elég sokszor történt velem hasonló pofáraejtés. Sőt, mondhatni ez egy tipikus dolog. De még szex sem volt ezekkel az emberekkel, szóval nem mondhatjuk azt sem, hogy csak az kellett nekik. A nagy érdeklődés, és utána el a bal fenéken :D
2018. nov. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

belegondolva amikor előfordult ilyesmi pl

a csaj valami nagyon nagy csajozónak nézett engem,mondjuk az is voltam és úgy akart előttem hencengni,vagy nem tudom,hogy ő már meg akar javulni,elege volt a gruppenekből,a drogozásból meg az egyéjszakásokból.

nah és én lehettem volna az a "szerencsés" akinél szívesen leparkolt volna egy ilyen ringyó életmód után,te jó ég.

a másik,tök jó csaj,hazavittem,be is hívott és ahol lakott az egy egyszintes ház udvarral körfolyosóval,de az a szint amilyenben a cigányok szoktak lakni.

szerintem azok is voltak a szomszédai.

penészes falak...megvolt és menekültem.

2018. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem is szoktam eltűnni... : /
2018. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek is a válaszokat! :-)


Én nem szoktam senkivel hazamenni (se hozzám, se a férfival) elsőre, az ilyen helyzeteket, amiket írsz, persze értem.

Csak mikor két elvileg normális, intelligens, szimpatizáló ember egymásnak pozitív jeleket ad, és erre a pasi elkezd ígérgetni, azt nem értem, miért teszi.

Már néha az jut eszembe, hogy az 'átlagos' fb profil alapján ijednek meg..


Utolsó, te lehetsz a ritka kivétel ;-)

2018. nov. 25. 22:01
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Max akkor szoktam ilyet csinálni, ha megunom, hogy mindig csak én keresem a másikat, és kipróbálom, hogy milyen az, ha nem. Ha nem jelentkezik magától, akkor vagy nem érdeklem eléggé, vagy csak várja ugye azt a sült galambot. Egyik esetben sem lesz folytatás.

Persze ez nem egy darab beszélgetés után értendő.

2018. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Én férfiként jártam így. Minden jó volt, órákig beszélgettünk, megbeszéltük hogy lesz folytatás, de nem lett. Mint akit kicseréltek, bárhova hívtam mindig volt kifogás, a netes beszélgetések egyoldalúvá váltak én pedig belefáradtam. Nem kerestem többet, de ő se engem... Elég szarul tud esni az embernek az ilyen.

Ja, azóta összejött egy régi exével. Jár a taps.

2018. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%

Én lány vagyok, de lehet, hogy megretten, mert esetleg fél , h őt saját magát nem lehet szeretni, és akkor inkább le is kopik, vagy h ő nem lehet elég jó hozzád, vagy senkihez se;

Vagy pedig kiderül kibukik rólad valami, amit ő nem is gondolt volna rólad, ebből rádöbben, hogy nem is téged keres.

2018. nov. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!