Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek milyen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen pasik jönnek be jobban? Romantikus, vagy nagyképű, tahó? Nektek a külső vagy a belső számít jobban? Ti örülnétek ha a fiú virágot vinne az első randira?

Figyelt kérdés
2010. jún. 27. 13:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mindkettő ugyan annyira fontos, talán 1%-kal jobban fontos a belső :)

és inkább a szerény srácokat bírom

2010. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Külső megfog,belső megtart:]
2010. jún. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első randira nekem nem kellene virágot venni... Szerintem túl nyálas, de lehet, hogy csak számomra...
2010. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha a külső megfogott jöhet a belső ha az is nyert ügye van:) nem szeretem a nagyképü tahókat:S De a túl romantikus meg papucs pasikat se:)viszont hozhatna első randira egy szál vörös rózsát:)
2010. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
legyen romantikus, de ne legyen nyálas! A nagyképű fiúktól hánynom kell, főleg, ha nincs is mire nagyképűnek lenniük. Nekem, személy szerint, a belső számít jobban, és fontos, hogy legyen miért felnéznem rá, legyen intelligens. És igen, örülnék, ha a fiú virágot vinne első randira. :)
2010. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha tahó mehet a p*csába.

Kicsit legyen romantikus,de ne vigye túlzásba.

Nekem igenis fontos a KÜLSŐ IS!Legyen ápolt,adjon magára,ne legyen b*zis (bár,ha b*zis akkor alapból esélytelen).Szóval normális ruhákat hordjon (nem csőnadrágot és rózsaszín pólót),ne sminkelje magát,ne fesse a körmét.Legyen pasi,szóval,ha kell tudjon megvédeni,legyen figyelmes,megértő.


Hiába mondják,hogy a belső fontosabb én úgy veszem észre,főleg a fiatalok körében,hogyha van egy srác aki jól néz ki elmennek vele randizni,de ha nem olyan helyes lekoopintják...Persze,először a külsőt nézzük meg,de lehet,hogy nagyon figyelmes,humoros srác,attól,hogy nem egy adonisz.

15/L

2010. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy fiú legyen romantikus :)

De azért ne vigye túlzásba....

Nagyképű semmiképp ne legyen,mert elszaladok a világ végére is...

Am nem azt mondom,h a külső nem számít,de nyílván ha meglátok az utcán egy fiút,a belsőjét nem láthatom egyből,szval ilyenkor az ember persze küllemre megy...

De ha egy fiú nem tud úgy viselkedni belsőleg,mint ahogy annak kéne,ássa el magát :/

Szval 90%-ban a belső az számít,mert én nem lennék képes járni egy olyan fiúval aki bunkó,hiába a világ szépe :)

2010. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%

Na :D

Az szerintem minden lánynak fontos, hogy romantikus legyen(ezalatt nem nyálgép érthető), maradjon meg a férfiasság is :P

Ha nagyképű vagy annyit érhetsz el h a tök hülye suta csajokat megfektetheted, de hosszú kapcsolatot ne várj.

A virág nekem bejönne:P

A külső fontos, hogy megfogjon, a belső hogy megtartson, ezt vki ügyesen megfogalmazta.

17L voltam:P

2010. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
igen, számít a külső is, de egyébként szerintem a bunkó fiúkról ránézésre meg lehet mondani, hogy bunkó és beképzelt. Szóval, én az ilyen külsőre nem adok.
2010. jún. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

belső számít és a romantikus fiúk jönnek be

21/L

2010. jún. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!