Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak! Mit csináljak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mit csináljak, hogy jól sikerüljön a randim?

Figyelt kérdés
Mit tanácsoltok? Mikor szoktátok jól érezni magatokat egy nő társaságában? Mit csináljak, hogy ne izguljam túl?

#randi #izgulás #kényes témák
2018. dec. 10. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Randizz velem!
2018. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%
Villantsd meg a Renault-emblémát! :D
2018. dec. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő, és nagyon izgulok, hogy elrontom. Értelmes válaszokat várok.
2018. dec. 10. 10:37
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Te sem lehetsz egy top csaj, ha itteniektől kérdezed szerinted hogy kéne viselkedned... :D
2018. dec. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyok az, eltaláltad, 25 évesen nem sokat randiztam még, de ez a férfi nagyon tetszik nekem, és nem akarom elszúrni azzal, hogy végigizgulom. De nem értem, miért nem lehet tanácsokat adni, hogy mi az a dolog, amitől egy férfi jól érzi magát egy nő társaságában. Mit kellene tennem?
2018. dec. 10. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:
A konkrét férfiről valami infó esetleg? A férfiak nem egyformák...
2018. dec. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

6-os, igen, lehet tudni róla, hogy nagyon jó a humora, mindenről lehet vele beszélgetni, rendkívül udvarias, figyelmes, vannak életcéljai, 27 éves.

Nem olyan régóta beszélgetünk, de ezek a tulajdonságai egyből kitűntek.

2018. dec. 10. 12:20
 8/12 anonim ***** válasza:
80%
Nyugodj meg, tuti látni fogja rajtad, hogy izgulsz. Ha olyan, amilyennek írtad, tudni fogja kezelni és hamar elmúlik. Csak nyugi, ne feszengj, neki is új.
2018. dec. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as, köszönöm a nyugtató választ, ment a zöld kéz
2018. dec. 10. 13:19
 10/12 anonim ***** válasza:
43%
Ne görcsölj rá, csak add önmagad. Ha úgy is tetszel neki, akkor nyert ügyed van, ha meg nem, akkor legalább hamar kiderül.
2018. dec. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!