Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért büszke sok pasi arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büszke sok pasi arra, hogy első randin megfektetett egy nőt?

Figyelt kérdés

Én komolyan szégyellném magam, ha ez történne. Hisz ez csak annyit jelent, hogy egy sekélyes lény vagyok, aki összeszedett egy szintén sekélyes, erkölcstelen lotyót, akinek tulajdonképp mindegy, kivel bújik ágyba.

Van egyáltalán olyan pasi, aki ezt szintén szégyennek érzi? Vagy ez minden pasinak diadal?


2018. dec. 15. 19:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Én ezt se büszkeségnek, se szégyennek nem érezném. Ez csak szex, ne csináljunk úgy, mintha egy ember jellemét ez alapján kéne megítélni. Én inkább azt tartom sekélyesnek avagy irigynek, aki emiatt ilyen módon leír másokat.
2018. dec. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%

Ez nem arról szól, hogy diadal, trófea, vagy bármi ilyesmi, teljesen idióta megközelítés ezt gondolni. Viszont igenis feltölti az embert ha hódíthat, megvan a közös hullámhossz, ésatöbbi. Olvashatod itt a kérdéseket, hogy 5 randi után nem volt csók, vajh friendzone-e...

hát vazz, akinek ennyi ideje van. Nekem gyakran előfordult hogy már nem egyszer hogy az első randin ágyig jutottunk (mondjuk volt előtörténete ofc), és senkit nem gondolok sekélyesnek, mindenki jól érezte magát, és volt folytatás.

2018. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Tiszta hülyeségeket mondasz, kérdező.


Miért lenne sekélyes az illető? Azért, mert a te hallgatólagos keresztény erkölcseidnek nem felel meg?


Igen, én is lefeküdtem már az első randin a volt barátnőmnek, és sikernek könyvelem el, ugyanis ő nem bújt bele minden pasi ágyába már az első nap, ráadásul köztünk komoly érzések voltak, olyanok, amit a te magas erkölcseiddel még csak elképzelni sem tudsz.

2018. dec. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%

Ezt lehet pozitívumként is értékelni, hogy akit kívánok, ennyire kíván.

Persze, nem a mellkasdöngetős kategória, de most miért érezném magam szarul, mert kellek annak, aki kell nekem :D

32/f

2018. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
arra büszkék, hogy mehetnek gyorsan tovább egy másikra, így többet tudnak gerincrevágni.
2018. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Mert egoisták.

Azt hiszik, hogy ez az ő érdemük, pedig csak szexre kellettek a nőnek.

Átlagos nő, ha valami komolyabbra akar egy férfit, akkor nem fog vele az első este lefeküdni, mert jó színben akarja magát feltüntetni.

2018. dec. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%

Ti az oviban vagytok basszus?!

A szex nagyon fontos része egy kapcsolatnak, kalapot sem veszek úgy, hogy fel ne próbàltam volna.

Ez a véleményem, 34 éves nőként.

2018. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Érdekes, mert ilyenből egy 7,5 éves kapcsolatom lett. (mondjuk ismerni ismertük addigra egymást)

32/f

2018. dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
"ez csak annyit jelent, hogy egy sekélyes lény vagyok, aki összeszedett egy szintén sekélyes, erkölcstelen lotyót" Kedves kérdezö! Milyen jogon állitasz általad nem is ismert embertársadrol olyant, hogy erkölcstelen lotyo? Milyen jogon itélkezel? Mi vagy te?????
2018. dec. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Jogos àm nagyon #9 hozzàszólàsa!

Na, halljuk Kérdező, te vagy az Isten?

2018. dec. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!