Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti elengednétek a barátnőtöket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elengednétek a barátnőtöket egy másik fiúval találkozni, aki állítólag a lelki barátja? F/23

Figyelt kérdés
Csak két hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és idáig nem volt probléma a kapcsolatunkban. Azonban a napokban hazajön külföldről egy barátja, akivel hat éve ismerik egymást és szeretne vele találkozni, mert hónapok óta nem látta. Azt mondja, hogy neki olyan mint egy családtag, lelki barátja. Nem hiszek a nő és férfi közti barátságban és nem is akarom, hogy lóvá tegyen. Mellesleg a fickó elég csapodár életet él. Bízok benne, de nagyon zavaró a dolog.

2018. dec. 17. 17:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Felnőtt embernek nincs szüksége engedélyre, ha nem áll gyámság alatt...
2018. dec. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
74%

Hat éve a barátja. Nem szólnék bele. Abba szólnék bele, ha kéthavonta új "lelkitársakat" gyűjtöget maga köré, de azt is kérdő jelleggel. Amibe bele akar ülni, abba úgy is bele fog.

32/f

2018. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Természetesen igen.
2018. dec. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Zzzz90 ***** válasza:
89%

1.) Nem vagy az apja és ő sem gyerek már, hogy megtilts neki bármit is. Szóval a kérdés alapból értelmetlen.


2.) Amennyiben nem bízol benne, akkor a fene megette az egészet és ideje elengednetek egymást.


3.) Eléggé baj, ha rögtön az ugrik be neked, hogy megcsalhat. Ideje elgondolkodnod az önbizalmadon és azon, hogy milyennek tartod a párod. Attól, hogy a srác esetleg csapodár életet él...miért következik az, hogy a párod lefekszik vele?


4.) Tényleg azt akarod, hogy azért ne csaljon meg a párod, mert nincs rá lehetősége? Nem lenne sokkal jobb, ha azért nem tenné meg, mert nem akarja?


+1.) Amennyiben mégis megcsal, akkor pedig mit veszítettél? 2 hónapot az életedből. Mit nyertél? Sok sok el nem fecsérelt hónapot/évet, amit egy olyan lány mellett töltöttél volna, akivel nem vagytok egy hullámhosszon.


Szóval?

2018. dec. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
88%
Ha eddig meg akarta volna dugni, megdugta volna, hiszen már 6 éve ismerik egymást. Ha eddig nem dugta meg, most se fogja. Ha megdugta, nagy valószínűséggel most nem fogja. De nem tarthatod rabláncon a szerelmedet, nem a birtokod, nem a tulajdonod.
2018. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Elengedni/nem engedni? Hogy gondoltad,hogy nem engeded el? Dobnálak ki,mint macskát szarni!Ha nem bízol benne,szerintem szakítsatok! Magadban sem vagy biztos ha elképzelnéd,hogy a barátnőd esetleg félremehet.
2018. dec. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló esetem, nem szóltam érte egy rossz szót sem. Nem lett semmi baj belőle, szerintem kár aggódni.
2018. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Engedd, mert ez egy eleg szoros baratsagnak tunik. Ami evekre visszanyulo azt nem illik a ferfi-no baratsag buktatoira hivatkozva szabotalni. Ha ez valami uj kollega, uj haver lenne akkor nem lenne megalapozatlan a felelmed, de most meg - nem akarlak megbantani,de - te vagy az uj arc. Amig ez a barat nem csinal ellened lejarato kampanyt addig nem kerheted tole, h ne talalkozzon vele. Az ido meg a srac viszonya hozzad eldonti, hogy ez jelent-e rad veszelyt. Szerintem egyelore legyel csak negfigyelo.
2018. dec. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
41%

kukázd a csajt minél hamarabb

isten óvjon azoktól a nőktől, akiknek egy párkapcsolaton túl még "lelki barátokra" is szüksége van


kamu az egész

2018. dec. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%

Off: mi az, hogy lelki barat? Van neki testi baratja is? :D Az volna a kerdezo?

Nem lesz semmi melyebb es fontosabb attol, hogy ele biggyesztjuk a lelki szot. Szimplan barat es kesz, mindenki tudja, hogy ez mit jelent.

2018. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!