Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ha mondjuk vásárolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha mondjuk vásárolnátok valami dolgokat, és a fizetés pillanatában egy férfi odamenne és ő kifizetné a saját pénzéből, azután elhívna randízni. Elmennétek? Így megnőhet az esélye annak hogy igent mondjátok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 29. 16:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
#mondjatok#
2018. dec. 29. 16:32
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Csökkene, mert ez nem normális dolog, így erősen rontja az első benyomást. Persze az sem mindegy, hogy most egy 20000 Ft-os nagybevásárlásról, egy betét, gyanta és tamponvásárlásról, vagy egy kávé vásárlásáról beszélünk. Az utóbbi legalábbis kevésbé pszichopata dolog.
2018. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem pont betegesen nyomulósnak tűnik. F
2018. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem, elfogadnam, hogy kifizette, es utana nemet mondanek. Akkor mit csinal, visszafizetetti velem? :D


De most komolyan, ennyire ketsegbeesett nem lehet valaki, taszito!

2018. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
92%

Az egyetlen, amit még talán elfogadnék, ha 5-10-20Ft hiányzik, hogy megvehessem az adott dolgot, csak elszámoltam magam (tegyük fel, hogy peches napom van, és még a bankkártyám is otthon maradt).

Ezesetben megjegyzem magamban, hogy vannak még rendes emberek, esetleg visszaadnám neki, ha valamikor a jövőben még látom.

Ha amugy is vonzó, akkor ez lendíthet a dolgon. Ha egyébként sem érdekelne (mert mondjuk van párom, idősebb nálam egy 20-assal, vagy valamilyen más okból nem akarom megismerni), akkor csak megköszönném, és mennék tovább.

2018. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%
nem engedném hogy kifizesse
2018. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Megmondanám a pénztárosnak - aki mellesleg nem fogja elfogadni a pénzt a mellém toppanó idegentől -, hogy tartsa meg borravalónak, és fizetnék.
2018. dec. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer voltam egy olyan szituációban, hogy az előttem fizető hölgynél nem volt elég pénz, és néhány terméket visszakellett adnia. Egy pillanatra megfordult a fejemben, hogy kisegítem, de utána elgondolkodtam, hogy lehet, hogy ezzel kellemetlen helyzetbe hoznám. Külsőre nem annyira jött be, tehát nem ilyen "csajozási technika" lett volna, hanem csak egy szimpla segítség.
2018. dec. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%

0-ra csökkenne az esélye. Miért?

1. Azt nézi ki belőlem, hogy nekem gondot okoz kifizetni.

2. Durva semmibevétel, hogy helyettem és kérdezésem nélkül dönt.

2018. dec. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%
Az jutott elsőre eszembe, hogy biztos annyira szarul nézek ki, hogy azt gondolja, csóró vagyok, pedig nem. És az ilyeneken én baromira felhúzom magam, lehet, elküldeném a csába, hogy mégis mit képzel magáról.
2018. dec. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!