Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, számotokra vonzó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra vonzó vagy taszító, ha egy férfi meglehetősen szókimondó?

Figyelt kérdés
Előre leszögezném, hogy nem szófosó vagyok, szóval tudom, mikor jobb csendben maradni. Viszont a véleményemet azt mindig kendőzetlenül vállalom, nem érdekel, ki mit gondol, akinek nem tetszik, hát így járt. Jópofizni senkivel nem fogok. Nem játszom szerepeket, no nem azért mert annyira jófej vagyok, hanem szimplán csak sajnálom rá az energiát, sokkal kényelmesebb mindig magamat adnom. Nem ilyen alpári paraszt módon teszem, hanem teljesen higgadtan, tárgyilagosan mondom ki a véleményem. Gyakran ironizálok. Alapvetően mindenkinek tisztelem a véleményét, nem zavar,ha valakivel nem értek egyet, ha egyébként lehet vele érdemben vitázni. Ha valakivel valami bajom van és az illető minimálisan is fontos nekem, akkor rögtön megbeszélem vele, aki nem érdekel, azt szimplán elkerülöm. Azzal, hogy mindig kimondom bármi bajom is van, rögtön kiengedem a gőzt és így semmi harag nem marad bennem, ezért vagyok ilyne kiegyensúlyozott, nem folytok el magamban semmit.
2019. jan. 1. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Számomra vonzó. Szeretem ha valaki nem akarja megjátszani magát és nem gyötri megfelelési kényszer. Amit te leírtál, hogy elfogadod mások véleményét az plusz pozitívum, hiszen így megvan a kölcsönös tisztelet anélkül, hogy színházasat kellene játszani.
2019. jan. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Hogyha intelligensen, tapintatosan, a másik érzelmeit figyelembe véve őszinte az illető, azt nagyon tisztelem.

Ha őszintének álcázva (tök mindegy, hogy nyugodtan, tárgyilagosan, mert úgy is lehet sértő) de másokra való tekintet nélkül mond véleményt, az számomra a legalja, mert még azt se vállalja, hogy bunkó.

2019. jan. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az nem "megjátszás" vagy megfelelési kényszer, ha valaki tiszteli a társadalmi normákat és a kedvesség, tisztelet a másik iránt nem egyenlő a jópofizással. Azok az emberek, akik azt hirdetik magukról, hogy mennyire szókimondók általában büdös parasztok, akik kérdezés nélkül belepofáznak mások dolgába, a legközelebbi rokonaiknak, hozzátartozóiknak, barátaiknak is bunkón beszólnak, elviselhetetlen emberek, akik a saját hibáikkal sem hajlandók szembenézni és másokat hibáztatnak, ha elküldik őket a francba mondván, hogy "én ilyen vagyok, engem így kell elfogadni". Persze nem azt mondom, hogy te is ilyen vagy, nyilván nem ismerlek, de jobb óvatosnak lenni a saját maguk szerint "ami a szívemen, a számon" típusú emberekkel, mert az emberek általánosságban hajlamosak túlbecsülni saját magukat és a végén gyakran kiderül, hogy valójában csak egy tahó az illető.
2019. jan. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lazy Lover ***** válasza:
Jól teszed èn is ilyen vagyok
2019. jan. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Az egyenes meg a bunkó közt van egy nagyon vékony határvonal-tapasztalat.Én is rögtön mondok mindent ,sokakat meg is bántottam vele,de sokat fejlődtem. Előtte mindig megkérdezem magamtól: nekem jól esne ha ezt,ilyenformában mondanák nekem?? Ha igen a válasz,mondom; ha nem akkor vagy finomítok rajta vagy nem mondom inkább. Kérdező-szerintem gyakorold,nagyon hasznos.
2019. jan. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

"nem érdekel, ki mit gondol, akinek nem tetszik, hát így járt."

Elmondja higgadtan pöpp iróniával amit ezután gondolsz vagy érzel, az a te dolgod lányként.

32/f

2019. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem és értékelem ha valaki őszinte,de néha csendben kell maradni, nem kell mindent kimondani. Főleg nem azonnal.

Én nő vagyok, és őszinte, szókimondó, de van amikor nem mondom ki, legalábbis nem rögtön, azt amit gondolok.

Tapasztalatból tudom,hogy jobb ez így. Volt már olyan,hogy kimondtam, igazat mondtam, őszinte voltam.Aztán átgondoltam és tudtam,hogy nem akkor, nem ott, és nem úgy kellett volna.


Az OK,hogy Benned nem marad harag, de nem biztos,hogy ezzel így van a másik fél is.És ha számít Neked, közel áll Hozzád, lehet,hogy amit akkor per'pillanat a nyakába zúdítasz másnap már nem is látod annyira vészesnek.

2019. jan. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
23%
A nők nem szeretik az őszinte férfiakat. Ha mindig magadat adod, az pedig gyakorlatilag kizáró ok.
2019. jan. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
#8 te nagyon tapasztaltnak tűnsz a témában, biztos ezért volt olyan sok kapcsolatod. Ja nem... Persze, persze, te csak túl őszinte és kedves vagy, ez az egyetlen hibád.
2019. jan. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Taszító.


A szimpátia kialakításához úgy kell jó benyomást tenni, hogy közben önmagadat adod.

Tehát nem kell feladnod a szókimondást, de nagyon vissza kell fognod magadat, hogy ne térj el a közös témáktól, ne tegyél sértő megjegyzést, illetve az is jó megoldás, ha a „hibáidat” humorral tudod előadni, amin te magad is tudsz nevetni.

Utóbbinak a létjogosultsága ugye az, hogy az sem jó, ha csak a jó oldaladat mutatod, hiszen az átlátszó és zavaró... humor tudja rendezni a negatív tulajdonságaidat is úgy, hogy az emberinek tűnjön, önmagadnak, és végülis szimpazikusnak a partnered szemében.


Röviden szólva az ismerkedés alatt az a lényeg, hogy kielégítsük partnerünk társas (és egyéb 😉) szükségleteit.

2019. jan. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!