Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon őrült ötlet lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon őrült ötlet lenne a lányt egy nap a melóhelye előtt várni ha máshogy nem tudok a közelébe jutni?

Figyelt kérdés
Tesoja szerint úgysincs nála esélyem mert biszexuális vagyok. Én hülye meg nem kértem tőle semilyen elérhetőséget mikor beszéltünk. Tesoja nem hajlandó megadni tökre elzárkózik. A lány mondta nekem hol dolgozik. A munka idejéről fogalmam nincs. Annyira újra akarom látni. Ti mit tennétek?

2019. jan. 4. 23:01
 1/10 anonim válasza:
24%

Szerintem menj el a munkahelyére, kérdezd meg a beosztását. De azt kérj diszkréciót hogy nehogy kiderüljön. Mindenki úgy tudja a cégnél a kiléted hogy egy távoli ismerőse vagy. Várd meg és beszélgessetek,kísérd haza vagy vidd el kávézni vagy egy étterembe.(semmi meki vagy valami!!) Vázold fel neki a helyzeted hogy biszexuális vagy és aztán majd ő eldönti. De ha ennyire ragaszkodsz ahoz a lányhoz kezd megdőlni a biszex dolog ;)

De ha így elfogad majd akkor nem lesz gond. Remélem tudtam segíteni :)

2019. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, őrült ötlet. Főleg ha virágot is viszel. Engem egyszer pont így basztak ki :D
2019. jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Tesonak nem tetszel,igy halott ugy,ugyis szét marna titeket ,szimplán mert biszex vagy,otthon sok a korlátolt sajnos.
2019. jan. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez zaklatásközeli dolog... én mást próbálnék.
2019. jan. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1: Ilyet nő iránt még nem éreztem. Komoly kapcsolatom eddig csak férfiakkal volt nővel csak alkalmi. De ez a lány más. Vele el tudom képzelni a kapcsolatot. Szeretném megismerni.

3 :tesója haverom, meleg úgy hogy nem erről van szó.

2019. jan. 4. 23:24
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Uhh ez nagyon gáz ötlet,valakit a munkahelyén zaklatni
2019. jan. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

3 :tesója haverom, meleg úgy hogy nem erről van szó.


Akkor simán magának akarhat,mármint a haver aki meleg?

2019. jan. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam bejött. Egy szál rózsával várt az egyetem előtt, 4 éve együtt vagyunk (bár ő heteró volt.)
2019. jan. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7 nem, tesoja hosszú párkapcsolatban van.

Jókat írtok csak van még egy bökkenő amit nem irtam:a lány valószinűleg azt hiszi meleg vagyok. Ezért furcsa lenne rögtön rózsával várni vagy étterembe hívni. Arra is gondoltam már hogy először jól összebarátkozni vele "melegként" és aztán tovább lépnide ez lehet hogy egy elvetemült ötlet. Meg először találkozni kéne valahogy de marad a melóhely de nem zaklatni akarom csak újra látni de nagyon.

2019. jan. 5. 09:24
 10/10 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni, hogy a tesója miért nem adja meg neked a lány elérhetőségét. Az is lehet, hogy beszélt vele és ő mondta neki, hogy semmiképp ne adja meg neked a telefonszámát. Akkor meg kifejezetten rossz ötlet lenne a munkahely elé menni.


Amúgy meg ha a tesójával barátok vagytok, akkor intézd úgy, hogy találkozz a lánnyal. Mondjuk ha egy háztartásban élnek még, akkor látogasd meg őket otthon. Vagy rendezz valami bulit, ahova a tesón keresztül meghívod mindkettőjüket, és ha eljön a lány, akkor ott személyesen hívd el randira. Valahogy csak össze tudsz vele hozni egy találkozót anélkül, hogy a munkahelyén kéne "levadásznod"!

2019. jan. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!