Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van e értelme újrakezdeni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van e értelme újrakezdeni vele ha részéről nem alakult ki kölcsönös érdeklődés irántam?

Figyelt kérdés

Próbálok röviden és tömören fogalmazni.


Tavaly nyáron ismerkedtem meg vele, eleinte az első három nap érdeklődött irántam, első nap a koncerten le a akart smárolni de nem mert... (ittas voltam nem vettem a jeleket, de szórakoztató) majd ahogy jobban megismert kezdett eltávolodni tőlem.


Részben az én hibám, mert nem voltam elég szórakoztató szimplán nem vagyok az de megpróbáltam az lenni és mivel az első lány volt az életemben akit randira hívtam ezért teljesen új volt számomra ez a dolog.


Mivel ő kiskorú 15 éves volt akkor (16 most) ezért a barátnőjére volt bízva (19) és így 4 közös randink volt ami elég gyér volt a 10-ből.


Én kicsit a végén felkaptam a vizet, mert ez így nem megy, hogy mögöttünk ment a barátnője és a haverom és minden mozdulatomat nézte a b-nője.


És a 4 utolsó közös randin, folyton a telefont nézte meddig lehet és ha 10 percel tovább voltunk akkor puffogott a b.nője, hogy itt várt minket.


Szóval, én ezek ellenére szerelemes lettem bele, de végett ért a nyár és vissza kellett mennie a városba.


Megkérdeztem a végén mi legyen velünk, nehézkesen erőltetve kimondta úgy is lesz más barátnőd, persze én éreztem, hogy a körülötte lévők is befolyásolhatták.



De ez van lassan kellett fél év és elfogadtam, elmúlt :(


Korábban még pislákolt bennem a remény és a beszélgetésünk a facebookon is annyira erőltetett lett felőle, hogy inkább nem írok már neki semmit, mert alig akar válaszolni stb.


---


Van még fél év, amíg újra látom. Talán csak egyszer akarom látni utoljára annyira mély nyomot hagyott bennem az ölelése, hogy esténként néha eszembe jut na meg a " mi lett volna ha" is felmerül bennem.


Néha meg egyszerűen dühős vagyok, miért olyan könnyű másoknak nekem meg nem...


Az utóbbi pár hétben pozitívan álltam hozzá mindenhez de estére mindig elgondolkozok.



24F (lehet fikázni, de nem érdekelt se akkor se most a 7-8 év)



2019. jan. 6. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Most 42 vagyok, és 16 évesen egy 25 éves akart. Ma már undor tölt el, akkor nem értettem semmit. Ahogy olvastam az írásod, ugyanezt éreztem. Keress a saját korosztályodban, hagyd békén a gyerekeket.
2019. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha Téged nem zavar a korkülönbség engem.miért zavarjan semmi közöm hozzá.

Miért is vagy teljesen biztos vagy benne,hogy nem kölcsönös az érzés?Azzal még senki nem veszìtett semmit,ha megpróbálja ùjra.Maximum nemet mond.

2019. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

24L forróvérű párkapcsolat függő ismerősöm 37F ment feleségül pár hónapos ismertség után.


Szerintem ez 13 év a durva meg a 20év stb.


-------


Ez még belefért volna.

2019. jan. 6. 20:44
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Más a 24 éves nő és más a 15 éves gyerek! Basszus, még ezt sem fogod fel???
2019. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor tegyük fel úgy a kérdést,hogy ha várnod kéne még 3 évet(mert most 16) akkor is kellene e még?
2019. jan. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

16 éves, ennyi évesen nem mondom mit csinál a 90% a discoban.


Én nem vártam el tőle semmi ilyet. Ezt felfogod?

2019. jan. 6. 20:53
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha azt érezném, hogy olyan mint amikor megismertem és látom rajtra, hogy érdeklem akkor várnék rá.
2019. jan. 6. 20:55
 8/12 A kérdező kommentje:

Meg mi az, hogy lány?

elég éretten beszélt sok olyan dologról amiről 18-19 évesek is csak habognak...


Nem értem, hol a többség itt aki átélt ilyet, pedig sokat látni.

2019. jan. 6. 20:58
 9/12 anonim ***** válasza:
15 éves gyerek volt, mikor felállt rá a cerkád, te nyomorék és a sok kis 16 éves nem azt csinálná a diszkóban, ha nem lenne ennyi beteg idióta, mint amilyen te is vagy!
2019. jan. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Ha azt érezném, hogy olyan mint amikor megismertem és látom rajtra, hogy érdeklem akkor várnék rá."


Figyelj,nem a kérdésre válaszoltál.Most azt mondják várnod kell 3 évet,nem látsz előre az időbe,hogy tudd olyan lesz kesőbb is,mint amikor megismerted.Most azt mondják 3 év.Várnál és 19 évesen is kellene?

2019. jan. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!