Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, lányok, asszonyok! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok, asszonyok! Mi a keresztnevetek és hogyan becéz a társatok?

Figyelt kérdés

Szeretitek a neveteket?


Ha nincs partneretek, a barátokra, családra vonatkoztatva írjátok meg. Kort is!


2019. jan. 14. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
12%
Éva. Néha Vicuska de inkàbb Évinek hív. Mostmár kezdem megszeretni. 35N
2019. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Liliána vagyok, Lilire nem hallgatok, mert nagyon nem szeretem. Általában Lillázni szoktak, a párom is ezt használja. Meg kedvesemezzük egymást, ő néha kicsimnek hív, meg ami épp jön. Baráti körben általában van egy sztori a becenevünk mögött, így születtek olyan nevek, mint Kolbász, Narni, Szemi... Engem ott is általában a becenevemen szólítanak, esetenként megtűzve egy "anyánk" jelzővel, mivel mindenki fiatalabb nálam és jellemzően sokat szoktam okoskodni, ha iszok...

Amúgy 24 vagyok, szóval annyira még nem sértő.


A teljes nevemet nagyon sokáig nem szerettem, főleg, hogy van második nevem is és egy nagyon hosszú, kötőjeles vezetéknevem. Mindig kínosnak éreztem bemutatkozni és elhadarni kézfogásnál, de egy idő után az ember megszokja.

2019. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Viktória a nevem. A párom cicunak,kicsimnek,babának hív,a nevemen csak akkor,ha valamin összezörrenünk.

A családom Vicusoz, a barátaim Vikinek hívnak és van néhány nagyon régi koleszos barátnőm,akiknek Viktor vagyok ( már nem emlékszem miért,régen volt:D )

2019. jan. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Enikő, nem szeretem a nevem, és kicsimnek vagy picikémnek becéz.
2019. jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De szép neveitek vannak, egyem a zúzátokat.
2019. jan. 14. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Bettina a nevem. Amikor még volt barátom akkor Bebunak szólított. A többi becenevem: Betti,Bebó, Tina, Bettike, Bebe, Bettus, kisB, B. Most ezek jutottak eszembe hirtelen. :D
2019. jan. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szandra a rendes nevem, de utálom. Barátom nincs, a családom Szandinak hív, amit elviselek, de nem szeretem. A barátaim, munkatársaim Lexinek, vagy Lexusnak hívnak (a Lexust s-sel, nem sz-szel).
2019. jan. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!