Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 40-es nők, szerintetek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es nők, szerintetek egy tartós kapcsolatban (akár élettársi) milyen arányban fontos a külső tulajdonságok a belső tulajdonságok a jó szexuális teljesítmény (remek szerető)?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi hogy ha valamelyik tényező gyengébb az mással mennyire kompenzálható.

Pld: csúnya külsejű de fantasztikus az ágyban, jólelkű, figyelmes, odaadó. Vagy gyengén produkál a szexben, de helyes, csinos, jó tulajdonságokkal, vagy jóképű, izmos, fantasztikus az ágyban de kibírhatatlan természete van.



2019. jan. 15. 00:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A másodikra szavazok.
2019. jan. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy, ezeket nem lehet szétválasztani.

- Ha kibírhatatlan természete van, akkor nem szeretek bele, semmi közöm hozzá.

- Ha viszont szerelmes vagyok belé (és ez kölcsönös), akkor imádom-kívánom a testét is, már attól meghalok, ha csak hozzám ér, bármit csinál, akár bénázhat is, nem tudom elképzelni, hogy rossz lenne a szex.

2019. jan. 15. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha kibirhatatlan es jo az agyban,akkor a szeretoim koze teszem.

Ha jol kijovunk,nem vitatkozik,akadekoskodik semmin es jo az agyban,az elettarsam lesz.

Az altalam jonak megitelt kinezet alap. Anelkul baratkozas van max.

N

2019. jan. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy állok hozzá mint 20 évesen. Legalább alap szinten nézzen ki jól, nagyon menő külsőt sosem vártam el. De legyen férfias jelenség. A belső nagyon fontos, ha komoly kapcsolatról van szó. Legyen megbízható, önálló, intelligens, humoros. Semmiféle rosszindulatot nem tolerálok a körülöttem lévő emberekben.

A jó szerető pedig kulcsfontosságú. Ugyanis fiatalon még megengedtem magamnak a luxust, hogy szerelemből benne legyek egy házasságban ahol nem volt jó a szex, de most már rájöttem, hogy enélkül felesleges kapcsolatban lenni. Hiszen egyedül is jól elvagyok, tehát akkor érdemes a magányomat feladni, ha az illető remek szerető. Egyébként csak barátnak jó, barátom meg van elég.

2019. jan. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!