Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nekem kellett volna kimennem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kellett volna kimennem hozzá?

Figyelt kérdés

Elég szegényesen élek, mert suli mellett dolgozok. Mindenhova gyalog járok. Van szobatársam az albérletben így a barátomat nem nagyon hozhatom fel.

A barátom egyedül él és kimenni hozzá 40 perc séta. A központtól ő ÉNY irányba lakik 40 percnyire, én ÉK irányba 30 percnyire. Az én otthonomtól ő 40 percnyire lakik (tehát egy háromszöget alkotunk). Ma suliban voltam és délben végeztem. Úgy volt, hogy időpontja van és bejön délre. De írt, hogy lemondták aztán ha akarok vele találkozni, menjek el hozzá. Tehát én eleve besétáltam a városba, majd hozzá séta és onnan séta haza, amíg ő ki sem mozdul otthonról. De mindig az van, hogy ha találkozni akarok vele, akkor otthonról én sétáljak ki hozzá és ha éjfélig maradok, akkor éjjel sétálnak haza egyedül a sötétben. Persze ott van, hogy én hozzám nem jöhet, ma meg én már eleve bent voltam a városban, viszont összességében eléggé zavar, hogy ő otthon melegítőben vár és ki sem mozdul.otthonról addig én hosszú órákat töltök azzal, hogy elmenjek hozzá.



2019. jan. 15. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint te is tudod, hogy ez nem jó. Ha ennyire nem képes érted, akkor miért mászkálsz hozzá?
2019. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
qrópajtinak néz, jó lenne ha észrevenned. ( jótanácsnak írom)
2019. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a vonzó ezekben a lusta $zarházi csicskákban a nőknek?

Nem egy kérdés van, hogy le$zarja őket a párjuk, de ők szeretik és hogy változtassanak rajta? Mi a genya vonzó egy lusta emberben, aki le$zar titeket?

2019. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Igazi férfi,ki se mozdul érted,haza se kísér éjszaka.Nagyon biztos a dolgába.Vagy nem tudja kimutatni,hogy szeret vagy nem szeret.Nem irigyellek.
2019. jan. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel kísérés alap. Még nem barátnőmet is hazakísérem, ha úgy van.
2019. jan. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs biciklid? Tényleg sokat gyalogolsz, de nem érdemli meg ez a lusta d@g.
2019. jan. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hamar elfelejteném.
2019. jan. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De amikor átmegyek hozzá akkor szokott főzni meg nagyon figyelmes. Így olyan bizonytalannak érzem a dolgot.
2019. jan. 15. 16:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy tapodtat sem tesz érted,ez a lényeg.
2019. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez valami matekfeladat?
2019. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!