Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 22 éves nőt hogyan lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves nőt hogyan lehet felszedni? Nehezebb mint egy 16 évest?

Figyelt kérdés
Iskolámban, a nyelvtan órai osztályomba jár egy kisegítő "tanár", néha beszélget pár emberrel, jegyzetel, egyetemista, szóval ebből semmi problémám nem lesz(főleg hogy külföldi a sulim, egyetemre hasonlít már ez is, meg nem is 5napos) Volt hogy mosolyogtunk egymásra meg ilyen alapok, és egyszer beszélgettünk, illetve sikerült kiderítenem nincs barátja. Csak idősebb nő terén nincs sok tapasztalatom, mert fiatalabb koromban ki voltam használva, és elég durvan dobott egy hasonló korú nő, nem is mertem nyitni idősebbek felé, hiába kezdemenyeztek satöbbi. Így fiatalabb 16, 17 éves lányokkal voltam csak együtt, és náluk nem kellett sokat tennem ahhoz hogy több legyen. De ő nem csak szexre kéne, mert normalis, nem átlagos tömeg és egzotikus is.

2019. jan. 15. 18:58
 1/7 A kérdező kommentje:
18 éves lettem nemrég, azt elfelejtettem sajnálom.
2019. jan. 15. 19:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy sikerult kideriteni hogy nincs baratja?
2019. jan. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Facebookja megvan neki, és ki van írva nincs kapcsolatban, közös kép sincs.
2019. jan. 15. 19:09
 4/7 anonim ***** válasza:
68%

Jaj istenem de sajnállak! 16 évesen kihasznált egy 22 éves nő!

Miért nem jelentetted fel a rendőrségen?


Ja hogy ezt az egészet csak álmodod? Ébredj fel! Holnap iskola!

2019. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hívd meg kávézni! Ez be szokott válni!
2019. jan. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, durván 4 év

Ha a no is komolyan gondolkozna akkor sztem nem egy fiatalabb sraccal lenne

Szóval ezt így nem lehet megjósolni h komoly v csak úgymond rövidebb kapcsolat lesz

De probald meg, veszíteni vén vesztesz

Hívd el valahova

2019. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2019. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!