Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány mindig mikor van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány mindig mikor van egy kis problémája, gondja, vagy valami miatt rosszabbul érzi magát, mindig téged keres fel, és neked mondja el, az hogyan érint téged? Jól esik hogy te vagy az az ember, vagy úgy érzed kihasznál?

Figyelt kérdés
Vagy labilisnak, panaszkodónak gondolod?
2019. jan. 16. 05:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

Imádom, mert óránként kérek érte egy tízest :)

32/f

2019. jan. 16. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az egyik alkalmazottam volt ilyen :) tud nehéz lenni..
2019. jan. 16. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem szeretek lelki szemetesláda lenni.


Főleg akkor nem, ha egyébként magasról tesz rám, ha nincs baja.

2019. jan. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 peca1000 ***** válasza:
0%
Ha kupakolás lesz a vége vele, akkor csak jöjjön sírni nyugodtan. :)
2019. jan. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4, az ilyen csajok azok, akikkel soha semmi nem lesz a vége. Akivel igen, az nem csak papirzsebkendőnek néz
2019. jan. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy ez kapcsolatban van.
2019. jan. 16. 07:33
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Sosem érzem azt, hogy kihasznál a társam. Jöjjön bármivel, segítem a boldogulásunkat. Mondjuk aki velem van annak miből lehet gondja? 🤭

25F

2019. jan. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%
Kerülöm, mint macska a vizet. Panaszkodjon a nénjének, ha máskor meg kakkant rám.
2019. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Te vagy kapcsolatban a csajjal vagy a csaj van mással és a vitákat veled beszéli meg?

Volt pasim mindig ilyen panaszkodós volt. Elment dolgozni közmunkára nem is volt olyan nehéz. Nem utcára ment de minden egyes nap csak a panaszt hallgattam. Szinte mindig ugyan az volt a lényege és igen a hócipőm is tele volt már vele. Mielőtt elhagytam már a vége felé egyáltalán nem is mondtam rá semmi letojtam magasról amit mondott. Én oldjam meg a munkahelyi gondját?

2019. jan. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ilyenkor te vagy a lelki szemetesláda, aki érzelmes és meghallgatja. Ez az, amit a pasijától - aki valszleg egy nagy macsó - nem kap meg.

Ez a szerep egy ideig jó, mert beszélgetsz a lánnyal, de aztán rájössz, hogy ebből kapcsolat soha nem lesz és később már nem fogod vállalni a szerepet.

2019. jan. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!