Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti adnátok esélyt személyesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok esélyt személyesen egy ilyen embernek?

Figyelt kérdés
Ismerkedem online egy személlyel, aki elég sokszor fel tud bosszantani mostanában. Sosem érdeklődik felőlem, hogy mi újság, milyen napom volt, hogy vagyok. Ellenben ha fel is tesz egy kérdést (amikor már nem vagyok hajlandó válaszolni), akkor teljesen figyelmen kívül hagyja a válaszaimat. Ha az ő mesélnivalójára válaszolok, azt is figyelmen kívül hagyja. A kérdéseimre készségesen válaszol, de pont nem érdekli szerintem, hogy mi van velem. Visszahúzódóbb, kicsit bátortalan emberről van szó, ezért is gondoltam, hogy személyesen adok neki egy esélyt, hátha élesben egyébként pedig egy nagyon jófej ember, de már semmi kedvem hozzá, csak a magáét mondja mindig, ha pedig én mondok valamit, elrendezi egy szavas válasszal. Bosszantó.

2019. jan. 16. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
nem. Egyértelműen nem érdekled, csak kell valaki akire ráboríthatja a nyűgét.
2019. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2019. jan. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Nem. En se adnek eselyt mert ez igy egyoldalu, meg akkor is, ha online a dolog.


Szerintem eloben meg rossxabb, mert ott meg ki se tudsz jelentkezni.

2019. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2019. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
10%
Ugye, te nem vagy az a fajta lany, aki kedvere valogathat a pasik kozott, es meg nem is igazan udvaroltak neked...?
2019. jan. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%

Nem,a kedvem is elmenne tőle.Egyrészt mert csak magáról beszél,feltételezném,hogy amit sikerült megtudnia arra sem emlékszik,valószínű élőben még többet beszélne magáról,bár én inkább a jaj de rossz volt az életem eddig nyüszögésre számítanék.

Ha csak félénkség miatt nem kérdezne,akkor találkoznék,de abból,amit írtálszerintem neki csak hallgatóságra van szüksége..Aztán hogy az épp Te vagy más,az nem számít.Sőt ha nem figyelnél se tůnne fel neki.

2019. jan. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Online sem.
2019. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felesleges fárasztás lenne csak, nem kell felkarolni olyant aki lehet kedves valahol nagyon mélyen ha alap normális kommunikációban is ennyire érzéketlen, béna.
2019. jan. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

Nem. Ő ilyen személyiségü és soha sem fog változni ebben. Attól még lehet, hogy jó ember de én sem tudnék kapcsolatot létesiteni vele.

Két ilyen embert is ismerek, barátaim, amúgy emberileg okésak, de sokszor az idegeimre mennek és nincs türelmem hozzájuk. Folyton megosztják velem mi van velük, még akkor is ha nem kérdezem, én mindig normálisan válaszolok, de ha kapok is egy olyan kérdést, hogy 'te hogy vagy?' a választ meg sem várják és már folytatják a mondanivalójukat.

Élőben szintén igy müködik, meghallgatom, hozzáfüzök, de ha én mondok valamit akkor 'oké, ja, na az jó'.

Évek óta ismerem őket, semmit sem változtak. Mondhatni kissé egocentrikusak.

Isten ments, hogy ilyen ember legyen a párom.


Azért ha furdal a kiváncsiság és ráérsz, egy találka még nem a világ, ezt te döntsd el.

2019. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
21%
Asszem, tudom ki vagy. Nekem csesztél adni esélyt, miközben olyanokat írtunk...
2019. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!