Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csaló ez a pasas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaló ez a pasas?

Figyelt kérdés

Mennyire hihetö ha egy pasi akivel kapcsolatot kezdesz es minden új par hete jartok elaraszt nagy szavakkal hogy szeret imad , szerintem semmi oka ra

Annyira nincs miert szeressen

Mondta hogy megismerne a csaladom mobdtam csak ha eskuvölesz

Azt mondta ok, amikor ráérek

Egyszeruen túl koran mondja mindezt es szerintem csaló , nem igaz

Ki tudja miben santikál

Nem vagyok penzes de lehet at akar valamivel verni

Ti hogy latjatok ?


2019. jan. 20. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ezt most írd újra magyarul.
2019. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Tevagy a csaló h ő meg akarja ismerni a családod erre te azt mondod h csak ha esküvő lessz. Le akarod rázni csak az ürügyet keresed.
2019. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintem idö kell a dolgoknak , nem lehet szeretni valakit egyböl es csal aki ezt allitja
2019. jan. 20. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Hát lehet, hogy túlzásba viszi, de ebbe semmi extra nincsen, simán csak annyit jelent, hogy meg akar dugni. 😎
2019. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Majd az esküvőn ismerheti meg a családod? Nem vagy százas, én úgy látom.
2019. jan. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
úúú, volt már ilyennel dolgom. menekülj! valóban nem mond egy épeszű ember ilyen nagy szavakat egy kapcsolat elején. vagy csak farkalni akar, vagy beköltözni hozzád lakni meg enni.
2019. jan. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, kedves 42 éves nÖ, hogy ez megint egy ordas nagy kamu kérdés tÖled.
2019. jan. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!