Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti bevállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti bevállalnátok ilyet? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Vennétek fel a partner kedvéért combfixet, hozzá illő fehérneművel csábításhoz, szexhez, ha tudnátok, hogy felizgatja? Csináltatok már ilyet? Kipróbálnátok? Hány évesek vagytok?

2019. jan. 20. 19:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ezt szerintem simán megtenné bármelyik lány a barátjának.
2019. jan. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Persze,ez nem kérdés. Főleg mivel alapból is szoktam.
2019. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Nem, felesleges nyűg.

Vehet ilyet, mert én pénzt nem adok ki rá, de baromira nem tudok hazudni, látná a fejemen a közönyt.

2019. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

nálunk ez majdnem minden napos

24L

2019. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen. Számomra nem is kérdés :)
2019. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem minden második héten megteszem. 19/L
2019. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Persze, kérés nélkül ez magamtól is eszembe jutna. :) 23/N
2019. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
Mindennapos dolog.
2019. jan. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%

Az én exem csak nagyon ritkán, évente maximum 1-2 alkalommal vetette be a csábítás eme módját, akkor is csak sok-sok célozgatás után. Pedig tudta, hogy én ettől nagyon beindulok. Valamiért nem szerette, de ezt sosem értettem. Olyasmiket mondott, hogy úgy érzi, hogy enélkül nem is tetszik nekem. Ami azért érdekes feltételezés, mert 100-ból kb. 1 alkalommal volt rajta combfix, és a többi 99 alkalom is nagyon szuperül sikerült. Azt se lehet mondani, hogy kényelmetlen lenne neki vagy rosszul érezné magát, mert ha egyszer felvette, le se akarta venni, volt hogy még szex után órákig rajta volt. Szóval tényleg nem értem.


Örülök, hogy itt ilyen sok bevállalós csajszi van, kicsit irigylem a párjaitokat. :)


Van itt olyan is, akinek ez tabu téma? Kíváncsi lennék az okokra, hogy mi olyan nagy dolog ebben, mi az, amiért ezt az apróságot nem tennétek meg a párotokért? Én férfiként mindig igyekeztem a hálószobában a párom kedvében járni, ami neki örömöt okoz, azt nagyon szívesen megtettem neki, még akkor is, ha az éppen engem nem annyira izgatott.

2019. jan. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
76%
Én férfi vagyok, 40-es korosztály, de nagyon szexi és izgató, ha a nő nem csak meztelen, hanem van rajta néhány igényes fehérnemű! pld fehér harisnya, ami térdig ér, kb, esetleg még egy piros magas sarkú cipő!! Az előző barátnőm piros bugyiját a fogammal húztam le, mielőtt jól....
2019. febr. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!